fbpx
Курсанти ВМС повернулись із катерного походу

Курсанти ВМС повернулись із катерного походу

«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) «Чигирин» (A540) ВМС України Інститут ВМС Навчання Флот

Сьогодні, 20 серпня, завершився похід навчальних катерів Військово-Морських Сил ЗС України “Нова Каховка”, “Сміла” та “Чигирин” із залученням курсантів 2-го й 5-го курсів Інституту ВМС, 2-го курсу відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія” та представників інструкторсько-викладацького складу Навчального центру ВМС ЗС України.

Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України у Facebook

Під час 17-денного походу майбутні флотоводці пройшли морську практику, підкорили понад 3300 морських миль і випробування штормовим морем, несли вахтову службу та проводили десятки тренувань, а головне – усвідомили важливість знань і практичних навичок морської служби. Тактична група навчальних катерів з курсантами відвідали іноземні порти – Гельджук (Турецька Республіка), Констанца (Румунія) і Варна (Республіка Болгарія).

– Під час вашого походу ми не стояли на місці. Було успішно проведено чергове льотне випробування української протикорабельної ракети, якою будуть озброєні наші сили, триває проектування ракетного катера “Лань”, будівництво чергового артилерійського і нових десантних катерів, відновлюється будівництво багатоцільового корвету, – зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. – Ці події повинні націлити вас на якісне навчання, оскільки саме вам командувати новими кораблями і катерами, що вимагає високого професіоналізму й є запорукою нашої перемоги над російським агресором, -додав він.

Керівник виду ЗС України наголосив на важливості участі курсантів у відзначенні 100-річчя МС Румунії, протокольних заходів, зустрічей і спільних занять з моряками Болгарії, Румунії і Туреччини, що ще більше зміцнило наші дружні і партнерські відносини. Він подякував усім за відмінне виконання завдань походу, достойну та професійну демонстрацію Державного Прапора України та Військово-Морського Прапора ЗС України в Чорному та Середземному морях.

«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) «Чигирин» (A540) ВМС України Інститут ВМС Навчання Флот