fbpx
Китай побудував корабель для Пакистану

Китай побудував корабель для Пакистану

Берегова охорона Пакистану Пакистан Суднобудування Флот

Минулого тижня у Китаї на суднобудівній верфі у Гуанчжоу  відбулась передача для Берегової охорони Пакистану патрульного корабля Kashmir (143), повідомляє 6parker.com

Новий корабель відноситься до середніх патрульних з наступними характеристиками:

Водотоннажність: 1 550 тонн

Довжина: 94 метри

Швидкість: 26 вузлів

Дальність плавання: 3500 миль

Про його озброєння не повідомляється, але відповідно до фотографій на ньому встановлений дистанційний бойовий модуль калібром 35-30 мм:

Також він обладнаний гелікоптерним майданчиком та рампи для катерів.

Ця передача відбулась в рамках підписаного у червні 2015 року контракту з Китаєм на суму у 130 млн доларів на будівництво двох 1550 тонних та чотирьох 600 тонних патрульних кораблів. За умовами контракту по одній одиниці з обох типів кораблів мають будуватись у Пакистані на суднобудівній верфі Karachi Shipyard & Engineering Works (KSEW). Решта – у КНР.

Передачею патрульного корабля Kashmir (143) Китай виконав свою частку угоди в частині виготовлення на своїй території (600 тонні кораблі були передані до травня 2017 року), тепер за його технічної підтримки має відбутись будівництво кораблів у Пакистані.

Нещодавно Пакистан замовив у Туреччини будівництво чотирьох корветів проекту MILGEM для власних ВМС. Два з яких буде побудовано на суднобудівному підприємстві Istanbul Naval Shipyard у Стамбулі та ще два у Пакистані. Вони будуть передані до флоту у 2023 та 2024 роках відповідно.

Берегова охорона Пакистану Пакистан Суднобудування Флот