fbpx
Китай розпочав черговий етап випробувань нового авіаносця

Китай розпочав черговий етап випробувань нового авіаносця

Авіаносці ВМС Китаю Китай (КНР) Суднобудування Флот

Офіційний представник Міністерства оборони КНР У Цянь коментуючи морські випробування китайського авіаносця розказав, що у відповідності із суднобудівним планом, другий авіаносець Китаю в осанні дні покинув суднобудівну верф в місті Далянь у провінції Ляонін, що в північно-східній частині Китаю, та направився у відповідну морську акваторію для проведення випробувальних завдань.

Про це було повідомлено на черговій відомчій прес-конференції на питання журналістів по таким темам, як морські випробування побудованого в Китаї авіаносця та Сяншанський форум у Пекіні, інформує Синьхуа

Ці випробування пов’язані з перевірною обладнання та оснащення корабля.

На даний момент роботи з будівництва другого китайського авіаносця йдуть стабільно, а морські випробування проходять безпечно та успішно.Так наприкінці березня 2018 року відбувся перший пуск двигунів нового китайського авіаносця.

Будівництво нового авіаносця розпочалось у 2013 році на суднобудівельній верфі в Даляні, а вже у квітні 2017-го року він був спущений на воду. За планом, мають прийняти на озброєння у 2020 році.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіаносці ВМС Китаю Китай (КНР) Суднобудування Флот