fbpx
Командувач ПС провів перемовини з КНР щодо закупки L-15

Командувач ПС провів перемовини з КНР щодо закупки L-15

L-15 Falcon Авіація Китай (КНР) Навчально-тренувальний літак ПС ЗСУ

Завершився візит до Китайської Народної Республіки української військової делегації на чолі з командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковником Іваном Руснаком.

Українські військові обговорили зі своїми китайськими та іноземними колегами питання розвитку сучасної бойової авіації та протиповітряної оборони, проблеми співробітництва в сфері зміцнення світової та регіональної безпеки та ознайомилися з новітніми зразками озброєння та військової техніки Військово-Повітряних Сил Народно-визвольної армії Китаю.

Як зазначив за підсумками візиту командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Іван Руснак, візит української військової делегації був дуже корисним і цікавим.

– Зокрема, у Китаї ми обговорили питання можливості, у перспективі, придбання та постачання на озброєння наших Повітряних Сил навчально-тренувального літака L-15. Але тут все залежить від того, наскільки швидко буде прийняте остаточне рішення щодо прийняття його на озброєння Військово-Повітряних Сил Народно-Визвольної армії Китаю, – зауважив генерал-полковник Іван Руснак.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

L-15 Falcon Авіація Китай (КНР) Навчально-тренувальний літак ПС ЗСУ