fbpx
Легендарна зброя “душманів” у Латвії

Легендарна зброя “душманів” у Латвії

Балтія Закупівля озброєння Земессардзе Латвія ПЗРК Stinger Світ

Як повідомляє газета the Baltic Times, Латвія придбає для потреб своїх збройних сил переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger.

Ці ПЗРК заплановано придбати у Данії. Очікується, що угода буде реалізована вже у першій половині 2018 року, коли Stinger прибудуть до Латвії.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року міністерства оборони Латвії та Данії підписали угоду про придбання переносних зенітно-ракетних комплексів Stinger, що перебувають на озброєнні данської армії. Комплекси будуть поставлені до військових формувань Латвії включаючи добровольчим підрозділам Земесардзе.

FIM-92 Stinger — переносний зенітно-ракетний комплекс класу «земля-повітря» з інфрачервоною головкою самонаведення розробки американської компанії General Dynamics, призначений для ураження вертольотів і літаків противника, що низько летять, на зустрічних і наздоганяючих курсах в умовах впливу природних і штучних теплових перешкод.

Комплекс перебуває на озброєнні армії США, а також армій 28 країн світу. На пострадянському просторі цей ПЗРК став найбільш відомим завдяки їх використанню в Афганістані місцевими угрупуваннями проти радянської армії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Балтія Закупівля озброєння Земессардзе Латвія ПЗРК Stinger Світ