fbpx
Литвин хоче більше грошей на армію

Литвин хоче більше грошей на армію

Верховна Рада Головнокомандувач ЗСУ ЗСУ Україна

Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН заявляє, що його не влаштовує нинішній рівень фінансування Збройних Сил України. Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЛИТВИН сказав на прес-конференції у Севастополі. За його словами, «треба припинити експерименти над військовим відомством, а для цього треба припинити війну політиків, для початку – на рівні Президента і прем’єр-міністра України».

По-друге, сказав спікер, слід «прислухатися до моєї пропозиції, до мого заклику, що потрібно не перегукуватися як погані сусіди через високий паркан, а очевидно, проводити діалог».

За словами В.ЛИТВИНА, він пропонував такий діалог, а місцем його проведення – Верховну Раду України. «Щоб ми спільно дали оцінку тому, у якому стані перебуває країна і конкретні сфери життя нашої держави. А потім визначитися, що ми будемо робити, а після цього сказати, хто це буде робити, і почали врешті-решт працювати».

Як зазначив голова ВР, він як член РНБО має «вичерпну інформацію, в якому стані перебуває українська армія». На думку В.ЛИТВИНА, «складний стан. І скільки б рішень не приймали з приводу того, що треба збільшити фінансування, якщо немає спільної позиції з Кабінетом міністрів України, якщо немає підтримки у Верховній Раді, це залишиться просто побажанням або одним з механізмів чи важелів для політичного протистояння».

Тому, як сказав В.ЛИТВИН, він переконаний, що на наступний рік бюджет ЗСУ має бути реальним.

Разом з тим, він зазначив: «Якщо виходити з пропозиції, яка подана нашими військовими і силовими структурами, а це десь у межах 60 млрд. грн., я думаю, ця сума є надзвичайно складною і майже непідйомною для українського бюджету на наступний рік».

Публікація цього матеріалу не є рекламою. Портал буде інформувати про ставлення усіх основних кандидатів на пост Верховного Головнокомандувача до проблем оборони (звісно якщо вони цими проблемами переймаються). 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Верховна Рада Головнокомандувач ЗСУ ЗСУ Україна