Масштабні навчання “Шторм-2018” стартували на Чорному морі

Масштабні навчання “Шторм-2018” стартували на Чорному морі

10 оМАБр 299 бригада тактичної авіації 831 бригада тактичної авіації Військові навчання ВМС України ЗСУ Мі-14 НГУ Су-24 Су-27 Флот Чорноморський регіон

Розпочалося спільне командно-штабне навчання Командування Військово-Морських Сил ЗС України з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами “Шторм – 2018”, про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України

До навчання під керівництвом Генерального штабу ЗС України окрім українських ВМС залучено підрозділи Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил спеціальних операцій ЗС України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України та Державної служби спеціального транспорту МО України.

У маневрах задіяний весь плавсклад ВМС ЗС України, а також 10 бригада морської авіації. З боку повітряних сил беруть участь штурмовики Су-25 зі складу 299-ї бригади тактичної авіації та винищувачі 831-ї бригади, також задіяні зенітно-ракетні та радіотехнічні підрозділи Повітряного командування “Південь”

Захід відпрацьовується у два етапи – управління військами (силами) в ході ведення протиповітряної оборони і стабілізаційних дій та в ході оборони Чорноморського узбережжя.

На першому етапі кораблі, що знаходяться у морі, мають відбити напад повітряного противника, роль якого виконують літаки Су-27 та Су-25.

Під час другої вправи відпрацьовуються спільні дії флоту та авіації проти повітряного угрупування противника. Також льотчики 10 бригади морської авіації займуться виявленням та знищенням підводного човна противника.

– Навчання щодо управління визначеним комплектом військ під час відбиття збройної агресії з морського напрямку проводиться з метою удосконалення практичних навичок командного складу в ході прийняття рішення під час відпрацювання завдань за вказаною тематикою, – наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

Підрозділи здійснюють ведення стабілізаційних дій, відбиття повітряного нападу противника, перегрупування військ, підготовку районів до виконання завдань та здійснення протипідводно-диверсійної оборони та боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника. Наразі проведено перебазування підрозділів морської авіації на польовий аеродром та поповнення усіх видів боєприпасів підрозділами забезпечення.

10 оМАБр 299 бригада тактичної авіації 831 бригада тактичної авіації Військові навчання ВМС України ЗСУ Мі-14 НГУ Су-24 Су-27 Флот Чорноморський регіон