МБАК «Аккерман» пройде поточний ремонт на ДП «Миколаївський суднобудівний завод»

МБАК «Аккерман» пройде поточний ремонт на ДП «Миколаївський суднобудівний завод»

U174 ВМС України МБАК Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот

Малий броньований артилерійський катер U174 «Аккерман» для проходження поточного докового ремонту прибув до Миколаївського суднобудівного заводу (колишній завод 61 комунара), повідомляє інтернет портал Никвести

Спеціалісти підприємства планують виконати роботи по очистці та фарбуванні зовнішньої обшивки корпусу, поточний ремонт гвинто-кермувального комплексу, перевірка гвинтів методом кольорової дефектоскопії, центруванню. Відповідно до підписаної угоди заявлено також ремонт кермового комплексу та донно-бортової апаратури.

Відповідно до нормативних положень доковий та поточний ремонт бойових кораблів має відбуватись щороку, тому для малого броньованого катеру, який став до строю ВМС ЗС України у 2015 році, проходження поточного ремонту у 2018 році є хороший термін, що дозволи підтримувати нову техніку у якісному стані.

Малий броньований артилерійський катер проекту 58155  “Аккерман” був закладений у 2012 році на ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському”, спущений на воду у 2012 році та в 2016 після проведення всіх необхідних випробувань введені до складу ВМС ЗС України.

Катери проекту 58155 – тип малих броньованих артилерійських катерів, що несуть службу на річках та прибережній морській зоні де призначені для:

  • несення бойової служби з патрулювання,
  • боротьба з малогабаритними суднами противника,
  • захисту берегових стаціонарних, плавучих гідротехнічних об’єктів та споруд
  • підтримка десантних та прикордонних груп
  • забезпечення безпеки мореплавання
  • підтримка розвідки, забезпечення та доставки особового складу і вантажу

 

U174 ВМС України МБАК Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот