Мешканцям взятих під контроль українськими військовими селищ СІМІС доставив гуманітарну допомогу

Мешканцям взятих під контроль українськими військовими селищ СІМІС доставив гуманітарну допомогу

Донбас СІМІС ЦВС «Світлодарськ»

Напередодні українські військові взяли під контроль населені пункти Гладосове та Травневе, що неподалік Горлівки, сьогодні офіцерами груп ЦВС «Бахмут» та «Світлодарськ», слідом за передовими підрозділами ЗС України, було здійснено візит до них, йдеться у повідомленні прес-служби СІМІС

Так СІМІС роздали місцевим мешканцям продуктові набори першої необхідності що складалися з круп та м’ясних і рибних консервів. До речі гуманітарний вантаж офіцери групи ЦВС «Бахмут» сформували із продуктів харчування отриманих на військових складах для власних потреб.

“Так склалось що у нас наразі немає відповідних запасів, а люди потребують допомоги вже сьогодні. Тож офіцерами групи було прийняте рішення віддати більшу частину власних продуктів місцевим, які за весь час війни, перебуваючи як кажуть між двох вогнів, жодного разу не отримували будь якої допомоги,” — зазначив керівник групи ЦВС «Бахмут» підполковник Юрій Соколовський.

Також під час спілкування з місцевими військові з’ясували проблемні питання які потребують нагального вирішення (дитяче харчування, памперси та відновлення електропостачання) та провели відповідну роз’яснювальну роботу серед мешканців селищ щодо поточної ситуації.

“Місцеві мешканці відверто радіють приходу українських військових,” — підкреслив Юрій Соколовський

Паралельно група надала допомогу військовим підрозділам у вигляді матеріалів (поліетиленові мішки, маскувальні сітки) для обладнання оновлених передових позицій.

Донбас СІМІС ЦВС «Світлодарськ»