fbpx
Microsoft постачатиме HoloLens для армії США

Microsoft постачатиме HoloLens для армії США

Microsoft Міжнародні новини США

Microsoft виграла контракт на поставку гарнітур доповненої реальності HoloLens для потреб армії США

Про це повідомляє codeguida.com

Зараз компанія показала розробку для Збройних сил США. Це рання версія інтегрованої системи візуального посилення армії (Integrated Visual Augmentation System — IVAS) і вона є модифікованою варіацією нового HoloLens 2, тільки для солдат.

Угода в об’ємі 479 млн доларів, за яким вона має надати для армії Сполучених Штатів 100 000 гарнітур доповненої реальності HoloLens.

Це рішення викликало неабиякий протест співробітників компанії, адже вони не хотіли постачати зброю військовим. Тоді генеральний директор Сатья Наделла (Satya Nadella) сказав, що Microsoft не буде відмовлятися від співпраці з армією, адже це частина демократичної країни й вона захищає свободи громадян.

Видання CNBC повідомляє, що розробка для військових має практично такий самий вигляд, як і комерційна версія HoloLens 2. Зовнішня відмінність лише у тепловізійній камері FLIR, що розташована над лобом користувача.

Та от наповнення шолому кардинально інше, в CNBC нову розробку порівнюють із технологіями в іграх-шутерах від першої особи. Тут є дисплей, що показує точний курс компасу, ваше розташування на мапі відносно інших учасників команди. Є навіть віртуальна сітка із напрямком прицілу, як у відеоіграх. А згадана вище тепловізійна камера FLIR дублює окуляри теплового і нічного бачення, тож суперники не зможуть сховатись у кущах чи димі.

Microsoft Міжнародні новини США