fbpx
Модернізація для ЗСУ: 21 доба – БРДМ-2 та 28 діб – БТР-70

Модернізація для ЗСУ: 21 доба – БРДМ-2 та 28 діб – БТР-70

БРДМ-2 БТР-70 Закупівля озброєння ЗСУ Миколаївський бронетанковий завод ОПК

З початку 2019-го року Державне підприємство “Миколаївський бронетанковий завод” передав до Збройних Сил України понад 50 одиниць бойової техніки

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Підприємство спеціалізується на відновлені та модернізації бронетранспортерів БТР-70 до рівня БТР-70Ді та бойових дозорних розвідувальних машин БРДМ-2 до рівня БРДМ-2Л1.

БТР-70Ді в ході робіт з модернізації позбувся радянських бензинових двигунів, що були замінені на дизельні FPT Iveco Tector італійського виробництва. Нові силові установки значно економічніші та потужніші.

На обох машина встановлені нові радіостанції, новий тепловізійний приціл замість штатного ТКН-1С для нічного бачення, а також вітчизняна навігаційна система СН-3003Н “Базальт”.

Окрім того БТР-70Ді отримав кондиціонер для комфорту екіпажу.

Щодо швидкості відновлення з модернізацією, то на заводі для БРДМ-2 його називають у 21 добу, а для БТР-70 – 28 діб. Це значно менший термін ніж для виготовлення нової машини типу БТР, яка в залежності від різних факторів може тривати від 6 місяців.

Загалом за 5 років російської агресії ДП “Миколаївський бронетанковий завод” передав українському війську понад 400 відновлених, відремонтованих та модернізованих бойових машин, які й зараз використовуються Збройними Силами України в районі проведення ООС.

БРДМ-2 БТР-70 Закупівля озброєння ЗСУ Миколаївський бронетанковий завод ОПК