fbpx
Миколаївські авіаремонтники займуться літаками-амфібіями Бе-12

Миколаївські авіаремонтники займуться літаками-амфібіями Бе-12

10 оМАБр Авіація Бе-12 ВМС України ДП "Миколаївський авіаремонтний завод " Флот

Відповідно до оприлюднених результатів торгів щодо послуг з ремонту та продовження ресурсу двох літаків-амфібій Бе-12 морської авіаційної бригади ВМС ЗСУ на загальну суму 2 млн. грн., про який ми повідомляли раніше, переможцем визнано ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП».

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages

Відповідно Протоколу про результати засідання тендерного комітету військової частини А1688 переможця визначили за переговорною процедурою у відповідності до вимог статті 7 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони».

Згідно повідомлення про намір укласти договір, Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» повинен до 30 листопада 2018 року надати послуги з ремонту та оцінки технічного стану, перевірки елементів планеру, визначення можливості індивідуального продовження призначеного строку служби при виконанні контрольно-технічного обслуговування військових літаків Бе-12 ПЛ №0602004 та Бе-12 ПС №2602603.

Бе-12 «Чайка» – протичовновий літак-амфібія, за кодифікацією НАТО «Mail». Серійно виготовлявся на Таганрозькому авіаційному заводі з 1959 по 1973 роки. Загалом було виготовлено близько 140 одиниць.

Бе-12 має турбогвинтові двигуни АІ-20Д.

На літаку-амфібії встановлений комплект цільового обладнання, що дозволяє вести пошук та боротьбу проти підводних човнів супротивника.

Він може здійснювати бомбометання протичовновими бомбами ПЛАБ-50 та ПЛАБ-250-120, навчальними бомпабми УПЛАП-50, здійснювати пуски протичовнових торпед АТ-1 (АТ-1М).

10 оМАБр Авіація Бе-12 ВМС України ДП "Миколаївський авіаремонтний завод " Флот