fbpx
На Донбасі перехопили російський безпілотник «Гранат-2»

На Донбасі перехопили російський безпілотник «Гранат-2»

БПЛА Війна на Донбасі Донбас Російська агресія Російська інтервенція Російсько-терористичні війська

В зоні проведення Операції Об’єднаних сил із застосуванням засобів радіотехнічної боротьби військовослужбовці Збройних Сил України здійснили перехоплення та посадку безпілотного літального апарату російського виробника «Гранат-2»

Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил

«Гранат-2» був перехоплений на Приазовському напрямку, розроблений він ООО «Ижмаш – беспилотные системы» та виробляється підприємствами військово-промислового комплексу Російської Федерації.

Застосовуючи засоби радіотехнічної боротьби, військові перешкодили польоту апарату, приземлили його, потім знайшли та вилучили. Уся інформація з цифрових носіїв буде ретельно вивчена і проаналізована.

Після обстеження військовими інженерами апарат був переданий фахівцям для ідентифікації та подальшого вивчення.

Українські військові за складу ООС "приземлили" російський БПЛА

23 січня військовослужбовці Збройних Сил України зі складу Операції Обʼєднаних сил за допомогою радіотехнічних засобів виявили в небі Приазовʼя безпілотний літальний апарат.Застосовуючи засоби радіотехнічної боротьби, військові перешкодили польоту апарату, приземлили його, потім знайшли та вилучили. Після обстеження військовими інженерами апарат був переданий фахівцям для ідентифікації та подальшого вивчення. Встановлено, що безпілотний літальний апарат – «Гранат-2» виробляється підприємствами військово-промислового комплексу Російської Федерації. Даний тип апаратів активно поставляється до незаконних збройних формувань так званих ЛНР та ДНР. Використовується для проведення розвідки та корегування вогню артилерії.Конкретно цей БПЛА вже не буде працювати в інтересах агресора. Уся інформація з цифрових носіїв буде ретельно вивчена і проаналізована. Вилучений безпілотний літальний апарат є черговим доказом підтримки Російською Федерацією діяльності незаконних збройних формувань на території ОРДЛО, які тероризують обстрілами мирних мешканців населених пунктів, що знаходяться неподалік лінії розмежування.Рухаємося далі! Разом переможемо!Слава Україні!#ООС #Операція_ОС

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Donnerstag, 24. Januar 2019

Даний тип апаратів активно поставляється до незаконних збройних формувань так званих “ЛНР” та “ДНР”. Використовується для проведення розвідки та корегування вогню артилерії.

Вилучений безпілотний літальний апарат є черговим доказом підтримки Російською Федерацією діяльності незаконних збройних формувань на території ОРДЛО, які тероризують обстрілами мирних мешканців населених пунктів, що знаходяться неподалік лінії розмежування.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

БПЛА Війна на Донбасі Донбас Російська агресія Російська інтервенція Російсько-терористичні війська