На Донбасі перевірили готовність роботи “Піонів”

На Донбасі перевірили готовність роботи “Піонів”

2С7 «Піон» Донбас Олександр Сирський ООС

В районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі відбулась комплексна перевірка до застосування самохідно-артилерійського підрозділу 2С7 «Піон»

Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил

Тренування відбувались за наказом Командувача ООС генерал-лейтенанта Олександра Сирського

В ході проведення чергових комплексних інструкторсько-методичних занять щодо застосування за призначенням самохідно-артилерійського підрозділу 2С7 «Піон», проведення артилерійської розвідки із залученням сучасних БПЛА, облаштування побуту підрозділів в районі відведення, здійснення маскування та ремонту артилерійської техніки в польових умовах.

"Боги війни" зі складу ООС відточували бойову майстерністьВ районі проведення операції Об'єднаних сил тривають практичні тренування із залученням артилерійських підрозділів, які знаходяться у районах відведення.За розпорядження Командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського проведено чергові комплексні інструкторсько-методичні заняття щодо застосування за призначенням самохідно-артилерійського підрозділу 2С7 "Піон", проведення артилерійської розвідки із залученням сучасних БПЛА, облаштування побуту підрозділів в районі відведення, здійснення маскування та ремонту артилерійської техніки в польових умовах. Під час занять артилеристи та інженери продемонстрували швидку та вмілі навички з евакуації техніки з поля бою. А військові медики відпрацювали екстрену евакуацію поранених та елементи надання домедичної допомоги. Командувач об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський високо оцінив злагодженість у діях залучених до навчань підрозділів та переконався у професійності підлеглого особового складу. Також він наголосив на потребі постійного поліпшення умов проживання українських захисників в районах відведення та вдосконалення бойової підготовки особового складу.#ООС #Операція_ОС

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 9. Juni 2019

Під час занять артилеристи та інженери продемонстрували швидку та вмілі навички з евакуації техніки з поля бою. А військові медики відпрацювали екстрену евакуацію поранених та елементи надання домедичної допомоги.

2С7 «Піон» 203 мм – самохідна артилерійська установка, що призначена для знищення окремих особливо важливих об’єктів і руйнування фортифікаційних споруд.

Максимальна дальність стрільби: 
Уламково-фугасний снаряд: 37,5 км
Активно-реактивним снарядом: 55 км
Ядерним снарядом: 30 км

2С7 «Піон» Донбас Олександр Сирський ООС