fbpx
На Донбасі тренувались авіанавідники

На Донбасі тренувались авіанавідники

Війна на Донбасі Гелікоптери Донбас

В районі проведення операції Об’єднаних сил відбулись тренування передових авіанавідників та груп бойового управління гелікоптерів.

Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил

Протягом навчань були відпрацьовані питання з пошуку та знищення броньованих цілей, укріплень ворога та живої сили.

Складність тренувань полягала в тому, що вони відбувались на незнайомій для більшості військовослужбовців місцевості — тобто максимально наближено до реальних бойових умов. Зі всіма завданнями авіатори впорались на тверду оцінку відмінно.

Шосте відчуття для пілота гелікоптера: тренування авіанавідників Об'єднаних сил#ООС #операція_ОСВ районі проведення операції Об'єднаних сил відбулись тренування передових авіанавідників та груп бойового управління гелікоптерів.Протягом навчань були відпрацьовані питання з пошуку та знищення броньованих цілей, укріплень ворога та живої сили. Складність тренувань полягала в тому, що вони відбувались на незнайомій для більшості військовослужбовців місцевості – тобто максимально наближено до реальних бойових умов. Зі всіма завданнями авіатори впорались на тверду оцінку відмінно. Подібні тренування проводяться постійно. авіанавідники вдосконалюють власну фаховість та відпрацьовують зв'язок з екіпажами гелікоптерів. Рухаємось далі!Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Donnerstag, 11. April 2019

Подібні тренування проводяться постійно. Авіанавідники вдосконалюють власну фаховість та відпрацьовують зв’язок з екіпажами гелікоптерів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Гелікоптери Донбас