fbpx
На Харківщині завершується обладнання кордону

На Харківщині завершується обладнання кордону

Державний кордон ДПСУ Кордон

Заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян під час робочого візиту до Східного регіонального управління Державної прикордонної служби повідомив, що облаштування ділянки державного кордону у Харківські області завершиться до кінця року.

«Інженерно-технічне облаштування державного кордону триває не зважаючи ні на що. Кордон з Росією буде облаштовано, не дивлячись на всі протистояння проросійських сил», –  розказав Вадим Троян

Ділянка державного кордону у Харківській області складає 270 кілометрів, як інформував Заступник міністра внутрішніх справ 220 кілометрів на сьогоднішній час вже облаштовано.

Цього року всі роботи будуть завершені. Наступним етапом облаштування українсько-російського кордону стане ділянка у Сумській області. Наразі цей процес почався у координації з місцевими органами влади.

Облаштування кордону має підвищити рівень безпеки на суходільному кордоні України та Російської Федерації. Проект презентований на засіданні Кабінету Міністрів України 3 вересня 2014 року, за яким має бути облаштовано оборонні споруди, системи спостереження, опорні пункти для прикордонників на всій довжині кордону.

Державний кордон ДПСУ Кордон