На Львівщині відбулась офіційна церемонія відкриття українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2017»

На Львівщині відбулась офіційна церемонія відкриття українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2017»

Rapid Trident Міжнародні навчання

Сьогодні, 11 вересня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась офіційна церемонія відкриття українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2017», – повідомляє прес-служба Міністерства оборони

Цього року у військових маневрах бере участь безпрецедентна кількість учасників – близько 2500 військовослужбовців з 15 країн світу. Окрім України та США, до навчань залучено військовослужбовців з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великобританії.

Найбільші іноземні контингенти – від армій США та Канади. Загалом близько 500 осіб. Вітчизняне угрупування, яке задіяне у міжнародному військовому навчанні (понад тисячу осіб), представлено військовослужбовцями однієї з механізованих бригад Сухопутних військ ЗС України, бригади ВДВ ЗС України, інженерно-саперними підрозділами, окремим підрозділом Національної гвардії України тощо. Переважна більшість українських військовослужбовців із досвідом участі у бойових діях в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

Вчора ми повідомляли, що військовослужбовці зі США на авіабазі ЗС України в Хмельницькій області здійснили розвантаження військової техніки яка прибула на ці навчання.

Також напередодні через політичні чинники до України ледь не зірвалось прибуття військовослужбовців однієї з країн учасниць – Молдови, але все пройшло добре і їх контингент прибув у повному складі.

Rapid Trident Міжнародні навчання