fbpx
На Одещині запрацював Центр Безпеки громадян

На Одещині запрацював Центр Безпеки громадян

ДСНС МВС

В Авангардівській об’єднаній територіальній громаді Одеської області розпочав роботу перший на території Одещини Центр Безпеки громадян.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Відсьогодні ж новий Центр Безпеки захищатиме території смт Авангард та с. Прилиманське, де проживають 11 тисяч громадян.

Привітав мешканців із цією важливою подією Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький

“Відкриття такого потужного об’єкта стане запорукою успішного виконання спеціальними підрозділами завдань за призначенням, а населенню громади принесе спокій, безпеку та впевненість у завтрашньому дні”, – сказав він.

Створення Центрів Безпеки громадян у сільській місцевості обґрунтовується непоправними збитками від пожеж. Якщо у першому півріччі цього року в державі виникло близько 46 тис. пожеж, то половину з них (більше 20 тис.) виникло саме у сільській місцевості.

Понад 500 людей, що також становить більше половини від загальної кількості жертв вогню, також загинули на пожежах саме у сільській місцевості.

З 2016 року в Україні вже успішно реалізовано 19 подібних у Івано-Франківській, Полтавській, Дніпропетровській, Вінницькій, Черкаській та Донецькій областях.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ДСНС МВС