На Рівненщині відбуваються унікальні тренування вертольотчиків

На Рівненщині відбуваються унікальні тренування вертольотчиків

10 оМАБр 11 ОБрАА 12 ОБрАА 16 оБрАА 18 оБрАА Мі-24 Мі-8 Підготовка

На Рівненському військовому полігоні проводяться масштабні заходи бойової підготовки бригад армійської авіації Сухопутних військ та Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Про це повідомляє Міністерство оборони України

В заході беруть участь всі категорії льотного та льотно-підйомного складу, авіанавідники, офіцери бойового управління.

Екіпажі вертольотів різних типів, зокрема Мі-24 та Мі-8 у складі пар, ланок та ескадрилій виконують навчально-бойові завдання в складних метеорологічних умовах.

Окрім польотів різної складності, льотчики виконують завдання з висадки десанту, елементи евакуації, польоти на бойове застосування ракетного та артилерійсько-гарматного озброєння з гранично малої висоти вдень та вночі.

НА РІВНЕНЩИНІ ТРИВАЮТЬ ЛЬОТНО-ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ АРМІЙСЬКОЇ АВІАЦІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗС УКРАЇНИВідео: Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

Gepostet von rivne.mil.info am Donnerstag, 9. Mai 2019

Окремим питанням навчань стане відпрацювання навичок пілотування вертолітної техніки, обладнаної приладами нічного бачення, що дозволяє літати та вести вогонь в темну пору доби на рекордно малій висоті, а в реальній бойовій обстановці приховано наблизитися, знищити цілі та безпечно повернутися в район базування.

В рамках завершення підготовки підрозділів армійської авіації буде визначено кращий екіпаж, пару, вертолітну ланку Мі-24, Мі-8.

 

10 оМАБр 11 ОБрАА 12 ОБрАА 16 оБрАА 18 оБрАА Мі-24 Мі-8 Підготовка