fbpx
На військовому параді в Сенегалі засвітився “Дозор-Б” польського виробництва

На військовому параді в Сенегалі засвітився “Дозор-Б” польського виробництва

Oncilla Дозор-Б ОПК Польща Світ Сенегал Укроборонпром

Під час святкування Сенегалом Дня Незалежності на військовому параді була помічена техніка української розробки, як РСЗВ на базі КрАЗ та зокрема панцерник “Дозор-Б”:

Відео з параду:

Інформації щодо його експорту до цієї країни не було, так само як і відсутня будь яка інформація про експорт цього зразка озброєнь. Нещодавно від поступив на випробування у Збройні Сили України до 95 бригади ВДВ у кількості 10 штук.

Перший демонстраційний зразок бронемашини «Дозор-Б» був представлений ще на збройовій виставці «Зброя та безпека-2004»

У 2013 році з’явилась інформація про продаж ліцензії на виробництво бронемашини «Дозор-Б» польській компанія «Міста» (Mista). І вже на виставці озброєння в Польщі MSPO-2013 був продемонстрований варіант «Дозор-Б» під назвою «Онцілла» (Oncilla). Перший бронеавтомобіль «Oncilla» був зібраний на Київському бронетанковому заводі, надалі виробництво мало відбуватись у Польщі.

Чи є зразки представлені на військовому параді у Сенегалі виробництва компанії «Міста» (Mista) з офіційних джерел не відомо проте по комплектації він відповідає саме польському зразку “Oncilla”:

Для порівняння “Дозор-Б” українського виробництва:

На “Дозорі” польського виробництва 2 бійниці під стрілецьку зброю на відміну від українського зразка де їх 3, також різниться і інша комплектація інструменту.

Oncilla Дозор-Б ОПК Польща Світ Сенегал Укроборонпром