fbpx
На воду спущено третій єгипетський Gowind 2500

На воду спущено третій єгипетський Gowind 2500

Naval Group ВМС Єгипту Єгипет Корвети Середземне море Суднобудування Флот

В Єгипті на корабельні в Александрії відбулася церемонія спуску на воду корвета Al-Moez (981) проету Gowind 2500 Військово-морських сил Єгипту

Про це повідомляє Naval Today

Корабель третій з чотирьох в класі для ВМС Єгипту, і другий збудований на території країни.

Перший корвет, ENS El Fateh (971), був доставлений до Єгипту у 2017 році та побудований французьким державним суднобудівником – компанією Naval Group, який також допомагає Єгипту побудувати три інші судна цього класу за угодою про передачу технології.

Другий – ENS Port-Said (976), був спущений у вересні 2018-го року на суднобудівельній верфі в Александрії.

102-метрові єгипетські корвети оснащені бойовою системою SETIS і Panoramic Sensors and Intelligence Module, PSIM, а також 76-мм гарматою Oto Melara, вертикальними пусковими установками для ракет MICA від MBDA, та торпедними апаратами.

Водотоннажність суден 2600 тонн, екіпаж 80 осіб (разом з екіпажем вертольота) та їх найбільша швидкість складає 25 вузлів.

Спуск ENS El Fateh (971) є результатом багаторічної співпраці між Naval Group і Єгиптом. Так суднобудівник передав єгипетському флоту в серпні 2015 багатоцільовий фрегат Tahya Misr класу FREMM та у червні 2016 два універсальні десантні кораблі класу Mistral.

Naval Group вже створила єгипетську дочірню компанію Alexandria Naval для забезпечення технічної підтримки доставлених суден.

Матеріал підготував Степан Івасин

Naval Group ВМС Єгипту Єгипет Корвети Середземне море Суднобудування Флот