На «Зброя та безпека» покажуть ПТРК «Стугна-П»

На «Зброя та безпека» покажуть ПТРК «Стугна-П»

Зброя та безпека Зброя та безпека - 2018 КБ "Луч" ПТРК Стугна

Державне Підприємство «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній виставці «Зброя та Безпека 2018» представить макет переносного протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П»

Повідомляє прес-служба міжнародної виставки “Зброя та безпека 2018” у Facebook:

ГП «Государственное Киевское конструкторское бюро «Луч», входящее в состав Государственного концерна «Укроборонпром»,…

Gepostet von Зброя та безпека – Оружие и безопасность – Arms and Security am Montag, 30. Juli 2018

Нещодавно Збройні Сили України провели приймально-здавальні випробування чергової партії сучасних протитанкових керованих ракет “Стугна-П”, які перебувають на озброєнні української армії. Вони активно застосовуються у зоні проведення військової операції на Донбасі:

Військовослужбовці ЗСУ успішно опановують протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П»

Військовослужбовці Збройних Сил України успішно опановують знання з використання унікальної розробки Держпідприємства «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ», сучасного керованого протитанкового ракетного комплекса Стугна-П.Штаб Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation повідомив, що за розпорядженням Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва створені підрозділи боротьби із бронеоб’єктами та укріпленнями ворога. Наприкінці червня із особовим складом проведені заходи злагодження та удосконалення навченості. У разі потреби підрозділи готові виконувати бойові завдання.

Gepostet von КБ "ЛУЧ" am Montag, 23. Juli 2018

До складу переносного комплексу «Стугна-П» входить ракета Р-2С калібром 130 мм. Керована ракета може бути оснащена різними типами бойових частин: тандемною кумулятивною, осколково-фугасною або термобаричною, яка може вражати цілі на відстані до 5 км.

Комплекс оснащений напівавтоматичною системою наведення по лазерному променю. Також можливе дистанційне керування ракетою по телевізійному каналу із закритої позиції (спеціально підготовленого укриття).

Базова версія складається з встановленої на тринозі пускової установки, контейнера для ракет, приладу наведення і пульта дистанційного керування, який дозволяє оператору робити пуск на відстані.

Зброя та безпека Зброя та безпека - 2018 КБ "Луч" ПТРК Стугна