На Житомирщині судитимуть викрадачів зброї

На Житомирщині судитимуть викрадачів зброї

Військова прокуратура Державне бюро розслідувань Затримання Національна поліція Незаконий обіг зброї СБУ

У Житомирській області троє чоловіків викрали та продавали зброю з військової частини, після чого були затримані правоохоронцями

Про це повідомляє прес-служба ДБР

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, за оперативного супроводу відділу Служби безпеки України в Житомирській області та Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції України в Житомирській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом викрадення, незаконного зберігання та збуту зброї.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Житомирського гарнізону Центрального регіону України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці минулого року військовослужбовець однієї з військових частин Житомирської області за попередньою змовою з цивільними таємно викрали 10 одиниць вогнепальної зброї та інше військове майно з території військової частини, у якій він проходив службу.

На початку поточного року у рамках кримінального провадження затримано двох раніше судимих осіб при спробі збуту частини викраденої зброї, за яку вони планували виручити 65 тисяч гривень.

Щодо трьох осіб обвинувальний акт скеровано до суду за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень, саме:

• викрадення зброї та іншого військового майна, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 410 КК України);
• співучасть та пособництво у викрадення зброї та іншого військового майна, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (чч. 2, 5 ст.27, ч. 3 ст. 410 КК України);
• носіння, зберігання та збут вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України).

Військова прокуратура Державне бюро розслідувань Затримання Національна поліція Незаконий обіг зброї СБУ