Нацгвардійці візьмуть участь у Міжнародних навчаннях Європейських сил поліції (EUPST)

Нацгвардійці візьмуть участь у Міжнародних навчаннях Європейських сил поліції (EUPST)

Міжнародне співробітництво НГУ

З 19 по 29 червня 2017 року на базі Національного центру підготовки сил Національної жандармерії Франції, що у місті Сент-Астьє, Франція, пройдуть навчання за участю правоохоронних структур з військовим статусом та поліцій країн Європейського Союзу, а також інших країн Європи та Африки, що беруть участь в операціях з підтримання миру та безпеки, які проводяться ЄС у рамках Загальної політики безпеки та оборони.

[huge_it_gallery id=”28″]

Напередодні масштабних навчань Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров та Перший заступник Міністра внутрішніх справ генерал-лейтенант Сергій Яровий провели огляд бійців, що вирушать до Франції.

 «Ви пройдете тренування за сценарієм розгортання повномасштабної миротворчої місії, – зауважив Юрій Аллеров, – впевнений вам буде чому навчитися, а потім передати набутий досвід у свої підрозділи, що ще більше зміцнить нашу бойову готовність».

Гвардійці разом з своїми іноземними колегами в ході тактичних дій пліч-о-пліч будуть навчатися підтриманню миру та безпеки в постконфліктному середовищі, проведенню слідчих відпрацювань та відновленню громадського порядку і досягненню взаємосумісності.

За матеріалами та інформацією прес-служби НГУ

Міжнародне співробітництво НГУ