Національна поліція отримає засоби зв’язку від «Aselsan»

Національна поліція отримає засоби зв’язку від «Aselsan»

ASELSAN Зброя та безпека МВС Міжнародна виставка Національна поліція Радіозв'язок

Під час виставки «Зброя та безпека – 2017» за результатами конкурсу був підписаний контракт з фірмою «Aselsan» та МВС на загальну суму 43,6 млн доларів про закупівлю на потреби Національної поліції засобів зв’язку, повідомляє прес-служба МВС

Від МВС контракт підписував міністр – Арсен Аваков, на що він сказав:

«Як підсумок тривалої роботи з турецькою компанією «Aselsan», ми підписали Угоду про придбання засобів зв’язку. Конкурс на постачання цих засобів для України тривав між декількома світовими лідерами. Але саме  «Aselsan» запропонували найкращі якісні та кількісні показники. Інших деталей цього контракту ми не будемо розголошувати, бо це державна таємниця», ‑ зазначив Арсен Аваков.

Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2017» вже чотирнадцятий раз проводиться в Києві. Традиційно тут представлені найкращі екземпляри української та іноземної зброї та спеціальної техніки.

Серед організаторів виставки також і Міністерство внутрішніх справ. Відомство представлене науково-виробничим об’єднанням “Форт”, Державним науково-дослідним інститутом МВС та поліцією охорони. Окрім цього, свої стенди представили Національна академія внутрішніх справ та Львівський національний університет внутрішніх справ.

ASELSAN – одна з найбільш потужних компаній оборонно-промислового комплексу Туреччини, що розробляє та реалізує проекти за п’ятьма основними напрямками діяльності. До цих напрямків належать:

  • комунікаційні та інформаційні технології;
  • технології оборонних систем;
  • мікроелектроніка,
  • оптика для засобів наведення і електрооптика;
  • радіолокаційні та радіоелектронні системи;

Також компанія реалізує проекти у сфері транспорту, безпеки, енергетики і систем автоматизації.

Продукція експортується у більш ніж 60 країн на п’яти континентах. Найбільших зрушень досягнуто у співпраці з Саудівською Аравією, Пакистаном, Азербайджаном, Казахстаном та Йорданією.

ASELSAN Зброя та безпека МВС Міжнародна виставка Національна поліція Радіозв'язок