fbpx
Чилі хоче закупити норвезькі ЗРК NASAMS

Чилі хоче закупити норвезькі ЗРК NASAMS

Закупівлі ЗРК NASAMS Чилі

Чилі хоче приєднався до Фінляндії й ряду інших країн що  користуються норвезьких ЗРК NASAMS (Norwegian Advanced Surface to Air Missile System) для своєї системи ППО. Представники цієї країни були особливо захоплені високою надійністю комплексу.

Норвегія розробила цю систему на початку 1990-х років, розгорнувши перші пускові установки й радари в 1995 році. У системі використовується американська зенітна ракета AMRAAM, розроблена на базі КР повітряного бою середньої дальності. На пусковій установці встановлено шість ракет. Маса ЗКР становить 159 кг, дальність стрільби 30 км, висота ураження до 21 км (з можливістю виявляти цілі на дальності до 50-70 км).

Основною особливістю цієї ракети є наявність сучасної системи наведення, ціна якої становить дві третини від загальної вартості ракети в 400 тис. дол США. Випробування показали, що ці ЗКР можуть успішно збивати крилаті ракети. Чилійські експерти дійшли висновку, що вибір NASAMS є найкращим розв’язком для ППО країни, тому що США постійно займаються модернізацією цих ракет. У цей час ЗРК цього типу є на озброєнні ППО Іспанії, Нідерландів, Фінляндії й США.

Strategy Page


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Закупівлі ЗРК NASAMS Чилі
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!