Наступного року для ЗС планується закупити до 1000 одиниць автомобільної техніки

Наступного року для ЗС планується закупити до 1000 одиниць автомобільної техніки

HMMWV Автомобіль Матеріально-технічне забезпечення Російська агресія

Про це під час брифінгу повідомив начальник Центрального автомобільного управління ЗС України Озброєння Збройних Сил України Олександр Сергій.

До 1000 одиниць автомобільної техніки заплановано закупити наступного року. Йдеться здебільшого про вантажні автомобілі, — розповів він.

Також генерал-майор Олександр Сергій наголосив, що з початку бойових дій на сході України, з 2014 по 2017 рік близько 1200 одиниць автомобільної техніки було відновлено шляхом капітального ремонту який здійснювався на державних підприємствах. Також він розказав про 3 бази ремонту автомобільної техніки, окрім них, ще він розповів про відкриття цеху з ремонту шасі для тягачів та цеху з ремонту автомобілів HMMWV та «Спартан».

Близько 3600 одиниць техніки, які свого часу були передані в Центр обліку надлишкового майна, за рішенням Міністра оборони України і начальника Генерального штабу ЗС України було повернуто, відновлено й поставлено в бойові частини на доукомплектування.

Щодо цифр забезпечення підрозділів в зоні проведення АТО, то їх комплектація автомобільною технікою складає 82%, ще генерал-майор Олександр Сергій подякував волонтерам за допомогу та назвав кількість автомобілів переданих ними для потреб Збройних Сил – понад 1700 одиниць.

HMMWV Автомобіль Матеріально-технічне забезпечення Російська агресія