НАТО над Балтією вчергове перехоплювало російські літаки

НАТО над Балтією вчергове перехоплювало російські літаки

Балтія Литва Міжнародні новини росія

За повідомленням Міністерства оборони Литви минулого тижня винищувачі НАТО, котрі знаходяться тут в рамках операції з охорони повітряного простору, декілька разів підіймались в повітря для ідентифікації російських військових літаків, що летіли в міжнародному повітряному просторі та не ідентифікували себе.

9 липня 2018 року

Місія НАТО повітряної поліції підіймалась в небо та ідентифікувала 3 російські винищувачі Су-30, котрі летіли з території РФ до Калінінградської області. Всі вони летіли без увімкненого радіолокаційного транспондера та не підтримували радіозв’язок з регіональним центром управління повітряним рухом.

Також у цей день група повітряних сил НАТО в Балтії визначила пасажирський літак ТУ-134 у супроводі двох винищувачів типу Су-27. Ту-134 летів з увімкненим радіолокаційним транспондером і підтримував радіозв’язок з регіональним центром управління повітряним рухом, на відміну від супроводжуючих його винищувачів.

10 липня 2018 року

В цей день з РФ до Калінінградської області прямував повітряний командний пункт Іл-22 у супроводі Су-35. Як і у випадку з Ту-134 Іл-22 летів з увімкненим радіолокаційним транспондером і підтримував радіозв’язок з регіональним центром управління повітряним рухом, супроводжуючий його винищувач летів без увімкненого радіолокаційного транпондера та не підтримував зв’язок з центром управління повітряним рухом.

11 липня 2018 року

З Калінінградської області до РФ вилетіли два Су-27 та два Су-35 без увімкнених транспондерів та не підтримували зв’язок з центром управління повітряного простору, вони супроводжували літак РЕБ Іл-22, що летів з увімкненими транспондерами та підтримував зв’язок з регіональним центром управління повітряного простору.

Також в цей день в РФ з території Калінінградської області вилетів винищувач Су-30, що летів без увімкненого радіолокаційного транспондера та не підтримували радіозв’язок з регіональним центром управління повітряним рухом

13 липня 2018 року

З території Калінінградської області до РФ вилетів Ту-134, також в цей день з РФ до Калінінградської області вилетів військово-транспортний літак Ан-26. Обидва летіли з увімкненими транспондерами.

Балтія Литва Міжнародні новини росія