fbpx
ВМС Німеччини отримали новий фрегат

ВМС Німеччини отримали новий фрегат

ВМС Німеччини Європа Німеччина Світ Суднобудування Флот Фрегати

Третій фрегат Sachsen-Anhalt (F224) класу F125 офіційно прийнятий на озброєння німецького флоту.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Naval Today.

Згідно з повідомленням ВМС Німеччини, корабель був введений в експлуатацію під час урочистої церемонії на військово-морській базі Хеппензер Гроден у Вільгельмсхафені 17 травня о 14:00.

“Я дуже радий введення в експлуатацію третього з чотирьох фрегатів нового покоління. Ми терміново потребуємо цих кораблях”, – зазначив адмірал Ральф Кухлер, командувач 2-ю флотилією ВМС Німеччини (структурно в неї входять кораблі і судна найбільшого водотоннажності – фрегати, суду підтримки, танкери).

Проектування нових фрегатів почалося ще в 2007 році. За даними Thyssen Krupp Marine Systems (TKMS), приблизно 90% корабельних систем були розроблені спеціально для програми F125. У 2011 році Міноборони німеччини замовив чотири корабля даного типу, призначені для заміни восьми фрегатів типу “Бремен”, побудованих в період з 1982 по 1990 років. Виконання контракту доручили консорціуму ARGE F125, до складу якого увійшли німецькі компанії TKMS і Lürssen .

“З введенням в експлуатацію Sachsen-Anhalt закінчується довгий етап випробувань , на який ми можемо з гордістю озиратися”, –  сказав капітан фрегата Ельмар Борнкессель , командир екіпажу F125.

Першим кораблем в серії став Baden-Württemberg. В ході випробувань фрегата суднобудівники зіткнулися з безліччю проблем, пов’язаних, в тому числі, і з помилками при проектуванні. В результаті його ввели в експлуатацію влітку 2019 го – із запізненням більш ніж на рік від запланованого. Другий фрегат Nordrhein-Westfalen здали також пізніше наміченого терміну – в березні 2020 року.

Четвертий фрегат Rheinland-Pfalz заклали в січні 2015 року та спустили на воду в травні 2017 року. Планується, що його будівництво і випробування завершаться в третьому кварталі 2021 року.

Водотоннажність фрегата класу F125 – 7200 тонн, довжина корпусу – 149,5 метра, ширина – 18,8 метра, осадка – 5 метрів. Газотурбінна енергетична установка дозволяє кораблю розвинути швидкість до 26 вузлів. Дальність плавання – 4000 миль. Екіпаж – 126 осіб, плюс можливе додаткове розміщення понад 60 морських піхотинців.

Корабель озброєний 127-мм артустановкою від італійської групи Leonardo , двома 27-мм зенітними арткомплексамі MLG 27, протикорабельними ракетами Harpoon, зенітно-ракетним комплексом RAM, п’ятьма 12,7-мм кулеметами і двома 324-мм трьохтрубними торпедними апаратами. Також на борту базуються два багатоцільових вертольота NH90 і чотири надувні човни з жорстким корпусом типу RIB.

Завдяки високому рівню автоматизації кораблі також можуть виходити в море з екіпажем, що складається лише з 120 осіб. Для порівняння: “старшим” фрегатам ВМС Німеччини потрібно майже вдвічі більший екіпаж. Передбачається, що в рамках концепції інтенсивного застосування фрегати класу F125 зможуть залишатися в оперативній зоні до двох років.

За допомогою фрегатів класу F125 німецький флот отримує можливості для широкої тактичної вогневої підтримки армійських сил на суші та для захисту від асиметричних загроз.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМС Німеччини Європа Німеччина Світ Суднобудування Флот Фрегати