fbpx
28 бригада заходила в Одесу в рамках навчань

28 бригада заходила в Одесу в рамках навчань

28 бригада ЗСУ ЗСУ навчання Одеса Україна

Упродовж 19-20 січня 2022 року 28 окрема механізована бригада імені Лицарів зимового походу заходила в Одесу в рамках протидесантних навчань.

Про це повідомила пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.

О 5 ранку, за сигналом військові вирушили до вихідних рубежів на Чорноморському узбережжі.

Підрозділи бригади зайняли оборону десантно-доступних ділянок узбережжя від Коблево до Чорноморки включно з Одесою, розмістивши бойову техніку на позиціях та створили систему вогню.

«Метою занять стало навчання командирів всіх рівнів та штабів в ланці бригада – батальйон з якісного планування дій з прикриття ділянки морського узбережжя та удосконалення практичних навичок командира та штабу бригади, командирів і штабів батальйонів у прийнятті рішень за обставинами, що склалися, управлінні підпорядкованими підрозділами під час виконання бойових завдань у реальних умовах», – написали у пресслужбі.

На території морського вокзалу в Одесі, перевіряв бойову готовність особисто Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський та Командувач військ Оперативне командування «Південь» генерал-майор Андрій Ковальчук.

У відведенні терміни бригада впоралася з поставленими завданнями та показала високі професійні якості по прикриттю ділянки морського узбережжя.

Поблизу окупованого Криму регулярно перевіряють готовність важкої артилерії, наприклад у грудні підрозділ на 152-мм гаубицях 2А65 «Мста-Б», що входить до складу угрупування військ «Південь», відпрацював знищення ворожого десанту.

Розрахунки артилерійських установок МСТА-Б

Підготовчі і практичні дії щодо виявлення та знищення десанту умовного противника військовослужбовці відпрацьовують щотижня та включають не лише тренування та високу готовність важкої артилерії.

Нещодавно батальйонні тактичні навчання неподалік окупованого Криму провели наші морські піхотинці, а до їх тренувань залучили авіацію.

Легенда тренувань також включала відбиття десанту умовного противника, з яким українські морпіхи успішно справились.

Тренуються протистояти можливій повномасштабній агресії Росії з захопленого українського півострову і більш важкі системи, як то реактивні системи залпового вогню «Ураган» та «Смерч», а також ракетні комплекси «Точка-У».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


28 бригада ЗСУ ЗСУ навчання Одеса Україна