fbpx
6 механізована бригада Білорусі отримала російські БТР-82А

6 механізована бригада Білорусі отримала російські БТР-82А

Білорусь Бронетехніка БТР-82 Європа Світ Сусіди

Російські БТР-82А надійшли до 6-ї механізованої бригади збройних сил Білорусі.

Про це інформує Мілітарний.

Військовослужбовці 6-ї окремої гвардійської механізованої бригади збройних сил Білорусі отримали на озброєння партію нових БТР-82А російського виробництва, про це повідомили у міноборони сусідньої країни.

Наприкінці вересня, Росія відправила першу велику партію бронетранспортерів БТР-82А та БРЕМ-К на шасі БТР-80 для збройних сил Білорусі. Бронетехніка виробництва АТ «Арзамасский машиностроительный завод», прибула на залізничну станцію Озерищі в Мінську.

Було повідомлено, що основна частина техніки надійде на озброєння 120-ї окремої механізованої бригади Білорусі. Кілька одиниць БТР-82А отримає 72-й Об’єднаний навчальний центр та Військова академія Білорусі.

Партія БТР-82А та БРЕМ-К на шасі БТР-80 з Росії для Білорусі. Вересень 2021. Фото: МО Білорусі

За даними пресслужби Міноборони Білорусі, переозброєння проходить в плановому порядку для заміни гусеничної броньованої техніки механізованих бригад на колісну.

БТР-82 – це глибока модернізація радянського бронетранспортера БТР-80, що отримала нову башту з 30-мм гарматою 2А72. Розроблений і виробляється на АТ «Арзамасский машиностроительный завод» у Росії.

Бронетранспортер призначений для транспортування підрозділів, їх вогневої підтримки в бою, знищення живої сили, протитанкових засобів і легкоброньованої ворожої техніки.

Розробка БТР-82А офіційно стартувала в 2009 році, тоді ж були зібрані перші дослідні зразки бронетранспортера. У 2010 р випущена невелика серія БТР-82А для проходження випробувань. Бронетранспортер прийнятий на озброєння збройних сил Росії в 2013 році і прийшов на зміну радянському БТР-80.


Росія модернізувала білоруські САУ 2С3М «Акація»


БТР оснащений електроприводами вертикального і горизонтального наведення озброєння, а також цифровим двоплощинним стабілізатором.

Корпус бронетранспортера є модернізованим корпусом БТР-80. Забезпечує розміщення відділення десанту, подолання водних перешкод, захист від зброї масового ураження. Протикульове бронювання корпусу і башти, забезпечує захист від куль стрілецької зброї та осколків мін і снарядів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Білорусь Бронетехніка БТР-82 Європа Світ Сусіди