fbpx
82 бригада залучила до навчань Challenger 2 та Stryker

82 бригада залучила до навчань Challenger 2 та Stryker

82 бригада ДШВ Stryker Бронетехніка Навчання Танк Challenger Україна

82 десантно-штурмова бригада провела військові навчання із залученням західних зразків бронетехніки та ударних безпілотників.

Про це повідомляє пресслужба бригади.

Бійці 82 ОДШБр провели максимально наближені до реального бою тренування із засобами психологічного впливу на військовослужбовців.

Десантників вчили переборювати страх та виконувати задачі під впливом різних чинників, як-от звук FPV-дрона, котрий літає над місцем проведення занять, або гуркіт танка, що наближається та починає вести вогонь, чи розрив міни на підході штурмової групи до окопа.

Усе це має навчити десантників залишатися зосередженими на поставленому завданні, а також надати уявлення про те, які випробування чекатимуть у реальному бою.

Під час навчань воїни відпрацювали низку тактик ведення бойових дій включно із залученням бронетехніки, а також навички влучної стрільби.

На полігоні був помічений один із переданих Великою Британією танк Challenger 2 та бронетранспортер M1126 Stryker із дистанційно керованою кулеметною туреллю.

На кадрах можна побачити, що в Україні танк був дооснащений протикумулятивними бортовими решітками для захисту від гранатометів та дронів.

Український танк Challenger 2 на навчаннях 82 бригади ДШВ, лютий 2024 року.

Загалом підрозділ мав отримати 14 британських танків. Відомо, що під час боїв на запорізькому напрямку 82 ОДШБр втратила один із них поблизу Роботиного.

Також разом із танками бригада мала отримати невідому кількість броньованих ремонтно-евакуаційних машин CRARRV до них.

Ці машини розроблені на базі старіших танків Challenger 1. Вони призначені для евакуації техніки з поля бою масою до 68 тонн.

Нагадаємо, що наприкінці січня фонд допомоги армії «Повернись живим» разом із компанією «Укрнафта» оснастили 82 бригаду автомобільним транспортом, засобами зв’язку, дронами, а також станціями РЕБ.

82 бригада ДШВ Stryker Бронетехніка Навчання Танк Challenger Україна