fbpx
«Аеротехніка» не буде виконувати ДОЗ по «Ореанда-ПС»

«Аеротехніка» не буде виконувати ДОЗ по «Ореанда-ПС»

«Аеротехніка-МЛТ» Авіація ЗРК ППО та ПРО ПС ЗСУ Україна

Приватне підприємство «Аеротехніка-МЛТ» не буде виконувати державне оборонне замовлення по виробництві автоматизованої системи управління «Ореанда-ПС».

Про це пише інформаційна агенція «ОПК».

Позиція Міноборони, як замовника цієї системи унеможливила компанію брати участь у таких роботах, оскільки контракт був би збитковий.

«Аеротехніка» передала свою частину робіт іншому приватному підприємству. Водночас компанія буде приймати участь у деяких роботах.

Інформується, що права на автоматизовану систему управління «Ореанда-ПС», після виконання всіх дослідно-конструкторських робіт компанією «Аеротехніка-МЛТ», належать Міністерству оборони, тому військове відомство саме визначає якому підприємству довірити роботи.

АСУ «Ореанда-ПС» відповідно до намірів МОУ має бути поставлена упродовж 2022 року, а можливо й на початку 2023 року.

«Ореанда-ПС» дозволяє використовувати новітні цифрові технології в побудові комплексів і при цьому застосовувати їх на практиці разом із наявною базою техніки, що стоїть на озброєнні ЗСУ.

«Ореанда» — це автоматизована система бойового управління силами та засобами авіації, протиповітряної оборони всіх видів ЗС України.

Комплекси цієї системи призначені для оснащення пунктів управління від тактичного до стратегічного рівня.

АСУ «Ореанда-ПС» розроблялась у двох варіантах — для стаціонарних та рухомих пунктів управління.

Комплекс засобів автоматизації передбачає об’єднання різних типів автоматичних систем (авіація, ЗРВ, РТВ, розвідка та РЕБ) в одну систему, що працюватиме в єдиному інформаційному полі.

У 2018 році озвучувалась інформація, що переозброєння на АСУ «Ореанда ЗРВ» (складова АСУ «Ореанда ПС»), надасть можливість автоматизувати рівень взаємодії рішень «Повітряне командування» – «зенітно-ракетна бригада»(«зенітно-ракетний полк») та має у 2 рази збільшити кількість повітряних цілей/об’єктів, що супроводжуються автоматизовано, та у 2 рази зменшити необхідний час для автоматизованої видачі цілевказівки (з 10 до 5 секунд).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Аеротехніка-МЛТ» Авіація ЗРК ППО та ПРО ПС ЗСУ Україна