fbpx
«Аеротехніка» представила модернізацію ЗРК «Куб»

«Аеротехніка» представила модернізацію ЗРК «Куб»

«Аеротехніка-МЛТ» ЗРК ЗРК «Куб» (2К12) Модернізація ОПК ППО та ПРО Україна

Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».

Про це повідомляє Мілітарний.

На модернізованому зенітному ракетному комплексі замінили 99% аналогової елементної бази на нову цифрову.

За рахунок використання потужних обчислювальних засобів вдалось підвищити бойові можливості комплексу по всіх класах повітряних цілей в складних умовах завадової обстановки.

Автоматизація деяких процесів дозволила зменшити кількість обслуги модернізованого комплексу.

Пускова установка ЗРК «Квадрат-2Д»

Ця модернізація дозволяє поліпшити технічні характеристики і розширити функціональні можливості ЗРК за рахунок реалізації нових алгоритмів обробки і відображення інформації пристроями, використання цифрової обробки сигналів на сучасній елементній базі, з цифровою (програмної) селекцією рухомих цілей і автоматичним зніманням та опрацюванням інформації.

Так оновлення комплексу дозволяє самостійно виявляти малорозмірні цілі, крилаті ракети, включаючи цілі, виконані за технологією «СТЕЛС», а також збільшило розміри зон пуску по малорозмірних цілям типу БПЛА чи крилаті ракети, і цілям, що летять під прикриттям завад.

В такому варіанті модернізації вже зацікавлені іноземні замовники і декілька років тому Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» постачало через Державне підприємство «УКРОБОРОНСЕРВІС» комплекти модернізації для іноземного замовника.

У 2018 році підприємство презентувало модернізацію самохідної установка розвідки і наведення (СУРН) та самохідної пускової установки (СПУ) в інтересах Міністерства оборони України:

З пускової установки було здійснено шість успішних пусків в підтвердження придатності зенітної керованої ракети 3М9.

Відео оприлюднене тогочасним Начальником Генерального штабу ЗСУ – Головнокомандувачем ЗСУ генералом-армії Віктором Муженко:

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Аеротехніка-МЛТ» ЗРК ЗРК «Куб» (2К12) Модернізація ОПК ППО та ПРО Україна