fbpx
Алжир отримав партію вантажівок Mercedes

Алжир отримав партію вантажівок Mercedes

Автотехніка Алжир Африка Вантажівка Закупівлі Світ

5 травня 2021 року армії Алжиру була передана ​​партія вантажних автомобілів Mercedes Benz.

Про це повідомляє Мілітарний з посилання на ЗМІ.

Всього було доставлено 236 повнопривідних великотоннажних вантажних автомобілів Mercedes Benz Zetros 2733A і Mercedes-Benz Unimog U 4000, та автобусів, вироблених за ліцензією на спільному підприємстві в Алжирі”, – йдеться в заяві Міністерства національної оборони Алжиру.

“У рамках задоволення потреб структур Міністерства національної оборони та різних національних, державних та приватних компаній, а також під наглядом Дирекції військової промисловості, 5 травня 2021 року в Руйбі, було продовжено постачання транспортних засобів, а саме, вантажних автомобілів та автобусів Mercedes-Benz, вироблених алжирською компанією з виробництва важких вантажних автомобілів SAPPL-MB “, – повідомляють у ЗМІ.

“Партія автомобілів призначена для перевезення персоналу та вантажів на користь Центрального управління матеріального забезпечення Міністерства національної оборони , а також для забезпечення потреб цивільних, державних та приватних підприємств”, – йдеться в повідомленні.

Попередня передача автомобільної техніки марки Mercedes-Benz Алжиру у кількості 389 багатофункціональних вантажівок та автобусів, відбулася у листопаді минулого року. Тоді зазначена техніка була передана на користь 16 державних та приватних військових та цивільних установ.

Таким чином, 320 вантажівок було поставлено до Міністерства національної оборони.

У жовтні 2014 року в Алжирі було закладено завод з виробництва автомобілів в рамках міжурядової угоди між урядами Німеччини, Алжиру та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Гововною задачею створення підприємства був  розвиток військового потенціалу економіки та задоволення потреб збройних сил

Очікується, що завод щорічно буде випускати до 2000 позашляховиків Mercedes Benz G військового і напіввійськового призначення і 6000 пасажирських автомобілів Sprinter.

Крім того, в Алжирі налагоджено виробництво бронетранспортерів Fuchs-2 по німецькій ліцензії і здійснюється збірка автомобілів Mercedes Zetros, Actros, Unimog, Atego і Axor.

 

 

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Автотехніка Алжир Африка Вантажівка Закупівлі Світ