fbpx
Американська компанія поставить Україні сотні FPV-дронів

Американська компанія поставить Україні сотні FPV-дронів

Авіація БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією США Україна

Американська оборонна компанія Red Cat поставить 200 високошвидкісних FPV-дронів для оснащення ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба компанії Red Cat Holdings на своєму офіційному сайті.

За заявою розробника, ці дрони мають високе співвідношення потужності до ваги, забезпечуючи підвищену маневреність і функціональність. БПЛА можуть застосовуватись у бойових умовах, коли сигнал GPS відсутній або ж блокований системами радіоелектронної боротьби.

Компанія запланувала поставки FPV-дронів до України на червень цього року. У переліку є і її новий «нічний» БПЛА Teal 2.

Red Cat Teal 2

Teal 2 – це військовий розвідувальний дрон, розроблений американською Red Cat Holdings у партнерстві з компаніями Athena AI, Reveal Technology та Tomahawk Robotics. БПЛА був уперше представлений у квітні минулого року.

Teal 2 – легкий квадрокоптер вагою 1,25 кг. Він може перебувати у повітрі протягом 30 хв та виконувати завдання в радіусі до 5 км на висотах до 3 тисяч метрів.

Розробник називає безпілотник військовою системою, котра адаптована для роботи в суворих умовах бойових дій. Одна із головних переваг Teal 2 – його захищений канал зв’язку, автономна інерціальна система позиціонування у просторі та захищеність від ворожих систем РЕБ.

БПЛА пристосований до виконання завдань у темну пору доби та оснащений тепловізійною камерою Hadron 640R виробництва американської Teledyne FLIR. Це забезпечує оператору можливість отримання від БПЛА тепловізійного зображення з високою роздільною здатністю.

 

Також Red Cat Holdings у кооперації з компанією Athena AI активно працює над розробкою та інтеграцією програмного забезпечення на основі нейромережі у БПЛА класу Teal 2.

Перспективна технологія штучного інтелекту дозволить автоматично розпізнавати цілі та зброю під час розвідувальних операцій навіть в умовах низької якості зображення. Система також має виявляти розпізнавальні маркери «свій-чужий», такі як інфрачервоні маячки та відбивачі Cyalume.

БПЛА Teal 2 вже застосовують у військових та парамілітарних службах. Так, минулого року митна та прикордонна служба США уклала контракт Red Cat на поставку 54 безпілотних комплексів Teal 2.

Раніше “Мілітарний” повідомляв, що Україна в рамках проєкту “Армія дронів” вже законтрактувала для Сил оборони майже 1600 безпілотників на 3,3 млрд грн. Ця заява прозвучала під час конференції “Виробництво БПЛА: можливості та виклики”.

Авіація БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією США Україна