fbpx
Американці полишили зону бойових дій в Сирії

Американці полишили зону бойових дій в Сирії

Близький Схід Сирія США Трамп

Всі американські військовослужбовці покинули територію бойових дій на північному сході Сирії. Про це на сторінці у Twitter заявив президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп

Про це повідомляє РБК-Україна

За словами президента США, в даний момент в зоні проведення турецької військової операції на північному сході Сирії немає жодного американського військового.

Трамп додав, що американські військові “повертаються додому”.

Американських військовослужбовців немає в зонах бойових дій або в зонах припинення вогню (в Сирії – ред.) … Повертаємо солдатів додому, – написав Трамп.

Раніше міністр оборони США Марк Еспер заявив, що Вашингтон планує перекинути американські війська з Сирії на територію західного Іраку. Пізніше арабські ЗМІ повідомили, що в напрямку іракського кордону рухався конвой американської військової техніки.

Американський Конгрес засудив рішення Білого дому про виведення військових з території Сирії. Рішення Трампа про виведення американських військ засудили як представники Демократичної партії, так і республіканці, які побоюються відродження “Ісламської держави” на території Сирії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Близький Схід Сирія США Трамп