fbpx
Американці встановлять на свої Stryker башти від Rafael

Американці встановлять на свої Stryker башти від Rafael

Oshkosh Defence Rafael Advanced Defense Systems Stryker Бронетехніка БТР Закупівлі Світ США

Американці встановлять на свої бронетранспортери Stryker бойові модулі (башти) SAMON від ізраїльської компанії Rafael.

Про це повідомила компанія Oshkosh Defense, що виступає головним підрядником.

Для інтеграції башти з 30-мм системою озброєння середнього калібру (MCWS) Oshkosh Defense об’єднався з Pratt Miller та Rafael Advanced Defense Systems. Контракт підписало Контрактне командування армії США на суму у 942,9 мільйонів доларів.

Кошти підуть на переозброєння до трьох механізованих бригад на бронетранспортерах Stryker (англ. Stryker Brigade Combat Teams).

Stryker – сімейство колісних бойових броньованих машин, розроблене і виготовлене американською компанією General Dynamics Land Systems.

Stryker A1. Фото з відкритих джерел

На базі Stryker створені колісний танк M1128 Mobile Gun System, мобільний міномет M1129 Mortar Carrier і більше десятка інших різновидів бойових, інженерних і допоміжних машин.

M1128 Mobile Gun System. Фото з відкритих джерел

У базовому варіанті бронетранспортеру Stryker надійшли на озброєння американської армії у 2003 році, така конфігурації дозволяє перевозити до дванадцять осіб, включаючи трьох членів екіпажу.

Минулого року Міністерство оборони США підписало угоду з General Dynamics Land Systems на $2,47 млрд доларів на модернізовані бойові машини Stryker Double V-Hull A1.

Пентагон заявив, що роботи за контрактом, за оцінками, займуть близько семи років з передбачуваною датою завершення 30 квітня 2027 року.


Система ППО на базі Stryker: Армія США отримує нові системи ППО M-SHORAD


Виробництво цих машин було запущено у 2019 році. Одна з особливостей модифікації Double V-Hull A1 – подвійне V-подібне днище, значно поліпшує захист бронемашин при підривах на фугасах і мінах.

Сімейство восьмиколісних транспортних засобів Interim Armored Vehicle (IAV) Stryker включає нову конфігурацію корпусу, посилену броню, поліпшену систему підвіски й гальмування, більш широкі шини, амортизуючі сидіння.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Oshkosh Defence Rafael Advanced Defense Systems Stryker Бронетехніка БТР Закупівлі Світ США