fbpx
Андрій Таран – новий Міністр оборони України

Андрій Таран – новий Міністр оборони України

Андрій Таран Кабінет Міністрів Міністр оборони

Верховна Рада України, сьогодні 4 березня, обрала новий склад Кабінету Міністрів, зокрема новим Міністром оборони призначений Андрій Таран.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

До 2016-го року Андрій Таран проходив службу у Збройних Силах України.

Що відомо про нового Міністра оборони

Як пише 24 канал, Андрій Таран народися 4 березня 1955 року у німецькому Франкфурті-на-Одері в родині військового.

У 1970-х роках він закінчив Київське зенітне ракетне інженерне училище. Там отримав спеціальність військового інженера-радіотехніка.

Після цього Таран служив у радянській армії, а у 80-х роках закінчив Військову академію ППО Сухопутних військ у Києві. Його спеціальність має назву “управління бойовими діями.

Окрім того, у 1993 році Андрій Таран пройшов перепідготовку в Інституті міжнародних відносин у Києві для дипломатичної служби.

У 1995 − 1996 роках отримав кваліфікацію магістра за спеціальністю “стратегія національних ресурсів” в Національному університеті оборони США у Вашингтоні.

Таран вільно володіє англійською мовою.

Військова кар’єра

З 1992 року Андрій Таран служив у центральному апараті Міноборони, через 2 роки він перейшов у Головне управління розвідки Міноборони.

З 1996 по 1998 роки він працював у Раді національної безпеки та оборони експертом центру стратегічного планування та аналізу.

Після цього повернувся у центральний апарат Міністерства оборони.

З 2005 по 2008 роки обіймав посаду начальника управління у Міноборони, а 3 2008-го був заступником керівника Головного управління розвідки Міноборони.

У грудні 2015-го року був призначений на посаду першого заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ, цю посаду офіційно займав до квітня 2016-го.

У 2016 році був звільнений в запас після досягнення граничного віку генеральської служби.

Андрій Таран під час перебування в районі проведення АТО

Дипломатична служба

З 1999 по 2004 роки Андрій Таран був військовим аташе при посольстві України у США.

З 2011 по 2014 роки він був представником Міністерства оборони у представництві України при ООН.

У вересні 2015 року Андрій Таран увійшов до робочої підгрупи з питань безпеки у ТКГ в Мінську. Працював у цій підгрупі до листопада 2015 року.

Також з квітня по серпень 2015 року був представником України у Спільному центрі контролю і координації на Донбасі (СЦКК).

Що ще відомо про Тарана

Під час його представництва в українському СЦКК з’явилася фейкова інформація про його звільнення через підозру у державній зраді. Такий допис оприлюднили на офіційній сторінці РНБО у твіттері 12 липня 2015 року.

“Генерал Таран звільнений з посади керівника української сторони СЦКК. Йому оголошено підозру за статтею 111 КК України (Державна зрада)”, – йшлося у дописі.

Втім, вже наступного дня у РНБО заявили, що їхній твіттер зламали і розмістили неправдивий допис. Олександр Турчинов, який на той момент був секретарем РНБО припустив, що це могла бути спроба російських спецслужб скомпрометувати Андрія Тарана. На його думку, це свідчить про професійну роботу військового.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Андрій Таран Кабінет Міністрів Міністр оборони