fbpx
«Антонов» готується до складання фюзеляжу Ан-178 для Перу

«Антонов» готується до складання фюзеляжу Ан-178 для Перу

«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-148/158/178 ОПК Перу Україна Укроборонпром

ДП «Антонов» продовжує виготовлення літака Ан-178 за контрактом для Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу.

Про це повідомляє пресслужба Державного підприємства.

Станом на сьогодні проведено підготовчі роботи для стапельного складання всього фюзеляжу літака.

У цехах агрегатної збірки на завершальній стадії перебувають роботи з виготовлення носової частини фюзеляжу (Ф-1) та середніх секцій панелей фюзеляжу (Ф-2).

Повністю завершено виготовлення центральної частини крила, лівої та правої консольних частин крила, хвостового оперення. Готові для подальшої інтеграції на літак два пілони двигунів.

Виготовлення деталей для Ан-178 на замовлення Перу

«В умовах карантину ми, наскільки це можливо, забезпечуємо роботу окремих виробничих майданчиків для продовження складання літака за міжнародним контрактом. Виробляємо окремі деталі та складові частини в станкових цехах. Незважаючи на те, що ситуація з карантином змушує нас дещо коригувати план виробництва літака, продовжується беззупинна спільна з ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» робота над вирішенням логістичних та фінансових питань, які також є важливою складовою будь-якої великої міжнародної угоди», – зазначив президент ДП «АНТОНОВ» Олександр Донець.

Загалом в ланцюгу поставок агрегатів для нового Ан-178 задіяно 25 українських компаній та близько 30 європейських та північноамериканських постачальників. В організації забезпечення виконання контракту бере участь крупний український банк та три іноземні банківські та фінансові установи.

На початку лютого на підприємстві виконувались роботи зі складання основних складових частин фюзеляжу Ан-178 (носової частини Ф1, центральної частини Ф-2 та хвостової частини Ф3).

Літак Ан-178 із серійним номером 006 будується для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу в рамках угоди підписаної у 2019 року ДП «Спецтехноекспорт» та МВС Перу.

Державне підприємство «Антонов» поставить Ан-178 для Національної поліції Перу та здійснюватиме його обслуговування на період гарантійного терміну визначеного цим договором.

Політ літака Ан-178

Ан-178 – середній транспортний літак, що призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим та парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів “в навал” або в стандартній тарі та вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю до 18 т.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Антонов» Авіабудування Авіація Ан-148/158/178 ОПК Перу Україна Укроборонпром