fbpx
Арешт з “Кузні на Рибальському” знято

Арешт з “Кузні на Рибальському” знято

ДБР (Державне бюро розслідувань) Кузня на Рибальському ОПК Суд

Київський апеляційний суд зняв арешт з нерухомості та корпоративних прав ПрАТ “Кузня на Рибальському”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на матеріали суду.

Апеляційна інстанція відмовила Державному бюро розслідувань в арешті і скасувала попереднє рішення Печерського районного суду Києва.

Згідно з матеріалами справи, 19 листопада Київський апеляційний суд розглянув скаргу на арешт на нерухоме майно та корпоративні права заводу “Кузня на Рибальському”, який у вересні наклав Печерський райсуд Києва.

У жовтні 2018 року Антимонопольний комітет дозволив кіпрській компанії Сергія Тігіпка придбати контрольний пакет акцій. Попереднім бенефіціаром підприємства був колишній президент України Петро Порошенко.

6 малих артилерійських катерів побудованих заводом "Кузня на Рибальському"

ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» засновано у Києві в 1862 році, як машинобудівний завод товариства «Донат, Липківський і К» (пізніше «Київський машинобудівний завод», завод «Ленінська кузня»). Зараз основна діяльність підприємства це суднобудування, виробництво озброєння та боєприпасів, машинобудування та ливарне виробництво.

Це профільне підприємство займається розробкою та виробництвом різноманітних зразків військово-промислового комплексу. Саме «Кузня на Рибальському» займалась виготовленням малих броньованих артилерійських катерів в рамках контракту з Міністерством оборони України від 2012 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ДБР (Державне бюро розслідувань) Кузня на Рибальському ОПК Суд