fbpx
Армійська авіація отримала модернізований Мі-8МТ

Армійська авіація отримала модернізований Мі-8МТ

Авіаремонт Авіація Гелікоптери Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» Мі-8/17/171 Сухопутні війська ЗСУ Україна

Армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ отримала відремонтований та модернізований гелікоптер Мі-8МТ.

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

Роботи проведені Державним підприємством «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон».

Фахівці заводу встановили на машину українські системи активного та пасивного захисту від ракет з інфрачервоними голівками самонаведення та броньовані плити вітчизняного виробництва.

Гелікоптер було оснащено двома комплектами супутникової навігаційної системи, радіолокаційним відповідачем, аварійним радіомаяком, твердотіловим аварійно-експлуатаційним реєстратором польотної інформації з можливістю запису переговорів членів екіпажу. Це дає змогу виконувати польоти відповідно до вимог ІСАО (Міжнародної організації цивільної авіації), – йдеться у повідомленні Державного концерну.

Машина має сучасний радіовисотомір, високонадійну короткохвильову радіостанцію, систему десантування у два потоки через вантажні стулки та авіаційний пошуковий прожектор.

Мі-8 МТВ-1 переданий до Сухопутних військ ЗСУ

Для виконання польотів у складних метеоумовах є можливість швидкого дооснащення цього гвинтокрила сучасним імпортним метеолокатором.

ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» спеціалізується на капітально-відновлювальному ремонті, переобладнанні та модернізації вертольотів Мі-2, Мі-8, Мі-17, Мі-24, Мі-35 і Мі-26 всіх модифікацій та їх обладнання, має право на серійний ремонт та модернізацію вертольотів Мі-14.

Модернізований Мі-14 ПЧ з бортовим номером 37

«Авіакон» – єдине в Україні підприємство, яке володіє технологією повного циклу капітального ремонту вертольотів конструкції М.Л. Міля (за винятком ремонту головних редукторів та авіаційних двигунів) та робіт з переобладнання і модернізації.


До ЗСУ передали ще один Мі-8 МТВ-1


Окрім замовлень від вітчизняних замовлень, підприємство здійснює і експортні замовлення, у жовтні 2020 року ми повідомляли про ремонт багатоцільового гелікоптеру Мі-171 для Республіки Гана.

Мі-171 Гани після ремонту в Україні. Жовтень 2020. Фото: Spetstechnoexport

Загалом за угодою між Державним підприємством ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» та Республікою Гана ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» відремонтував два таких гелікоптери.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіаремонт Авіація Гелікоптери Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» Мі-8/17/171 Сухопутні війська ЗСУ Україна