fbpx
Армія і поліція Сербії купує російську зброю

Армія і поліція Сербії купує російську зброю

Балкани Європа Закупівлі Росія Світ Сербія Співпраця

Сили безпеки Сербії отримають російське озброєння та техніку.

Про це інформує Мілітарний.

Армія та поліція Сербії, відповідно до наявних угод і контрактів, отримають зброю та спорядження з Росії, – заявив глава МВС Сербії Олександр Вулін в інтерв’ю російським ЗМІ.

«Про це ми не можемо говорити, поки все не відбудеться. Але, абсолютно точно, що армія і поліція куплять найсучасніші технології, в тому числі і ті, які виробляє Російська Федерація», – не став повідомляти конкретної інформації сербський міністр.

Вулін також заявив, що Сербія і Росія продовжать розвивати співробітництво в боротьбі з тероризмом, наркоторгівлею та організованою злочинністю.

Танки Т-72МС Збройних сил Сербії. Листопад 2020. Фото: МО Сербії

В даний час Сербія є найбільшим європейським імпортером російського озброєння та військової техніки. Країні вже поставлені танки Т-72МС, БРДМ-2, ЗРГК «Панцирь-С1», а також російські гелікоптери і винищувачі МіГ-29.

У травні цього року, Сербії за угодою про військову співпрацю були передані 19 танків Т-72МС і 20 розвідувально-дозорних машин БРДМ-2 МС, які разом із раніше зданою технікою завершили передачу 30 танків та 30 бронетранспортерів.

У листопаді, минулого 2020 року, збройні сили Сербії представили отримані з Росії танки глибокої модернізації Т-72МС. На демонстрації було показано 11 танків та модернізовані російські БРДМ-2МС.

2020 року Сербія купила у Росії шість зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцирь-С1».


У Сербії перевернувся «Панцирь-С1»


В грудні 2016 року президент Сербії Олександр Вучич за підсумками зустрічі в Москві з главою Міноборони Росії Сергієм Шойгу повідомив, що Росія в рамках військово-технічної допомоги передасть Сербії шість винищувачів МіГ-29. Передача винищувачів відбулася 20 жовтня 2017 року. А також мова йшла про 30 модернізованих танків Т-72 та 30 БРДМ-2.

Сербські БРДМ-2 передані Росією

У 2019 році Сербія отримала тридцять бойових розвідувальних дозорних машин БРДМ-2МС. В жовтні 2020 року до балканської країни прибули перші передані Росією на безоплатній основі танки Т-72МС.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балкани Європа Закупівлі Росія Світ Сербія Співпраця