fbpx
США купує новітні бойові модулі для бронетехніки

США купує новітні бойові модулі для бронетехніки

Kongsberg Бронетехніка Закупівлі Світ США

Армія США замовила у Kongsberg системи дистанційно керованої зброї (CROWS) на 499 млн. доларів США.

Про це повідомляє Defence World.net.

Повідомляється, що місце роботи та фінансування визначатимуться з кожним замовленням, роботи проводитимуться на підтримку дистанційних систем зброї, що встановлюються на броньованій техніці та використовуються військовими для ідентифікації та ураження наземних цілей.

Передбачувана дата завершення договору – 14 вересня 2023 р.

Варто зазаначити, що у вересні 2018 року компанія Kongsberg Defense & Aerospace отримала чотирирічний контракт від Командування армійськими контрактами на 498,3 млн доларів на подальший розвиток, розробку та підтримку CROWS.

Система CROWS надає оператору можливість отримувати та уражати цілі, перебуваючи всередині транспортного засобу, захищеного бронею. Вона призначена для кріплення на різноманітних платформах військової колісної і гусеничної броньованої та неброньованої техніки. Установка може бути оснащена автоматичним 40 мм гранатометом Mk 19; 12,7 мм кулеметом M2 .50 Calibre; 7,62 мм кулеметом M240B або 5,56 мм кулеметом M249.

Комплекс складається з двох частин: кріплення, яке кріпиться до зовнішньої частини техніки, та контрольної групи. Кріплення здатне обертатися на 360 ° та від -20 ° до + 60 ° і має гіростабілізацію. Комплект прицільного комплексу включає  денну відеокамеру, теплову камеру та безпечний для очей лазерний далекомір.

Установка також оснащена повністю інтегрованою системою управління вогнем, що забезпечує балістичну корекцію.

Вага станції з оснащенням відповідно змінюється залежно від різних модулів озброєння: 74 кг легкого, 135 кг стандартного (включаючи морську версію) та 172 кг для CROWS II.

Контрольна група кріпиться всередині транспортного засобу (за сидінням водія на HUMVEE).

Система керування включає дисплей, перемикачі та джойстик для забезпечення повного дистанційного управління установкою та озброєнням. Це дозволяє екіпажу діяти всередині броньованих бойових машин, зберігаючи при цьому здатність виявляти і уражати цілі.

Оптичні системи виявлення комплексу можуть ідентифікувати цілі на відстані 1500 метрів, а поглинання кріпленням близько 85% віддачі дії зброї забезпечує, за оцінками, до 95% точності, а також забезпечується здатність відстежувати цілей, що рухаються зі швидкістю до 40 км/год.


Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

  • Ставай патроном на Patreon від $1
  • Будь спонсором на Youtube від 70 грн

Навіть донат в 30 грн (ціна 1 кави) допоможе нам працювати далі:

  • PayPal - [email protected]
  • Приватбанк 4149 6293 1808 2567
  • monobank 4441 1144 4179 6255

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube


Kongsberg Бронетехніка Закупівлі Світ США