fbpx
Армії США запропунували самохідну гаубицю «Archer»

Армії США запропунували самохідну гаубицю «Archer»

BAE Systems Артилерія Закупівлі САУ Світ США

Британська компанія BAE Systems запропонувала 155-мм самохідну гаубицю «Archer» з колісною формулою 6×6 Сухопутним військам США.

Про це повідомляє компанія BAE Systems.

BAE Systems має намір представить на початку наступного року «Archer» на запланованих випробуваннях з бойовою стрільбою, які пройдуть на полігоні у США.

30 липня 2020 року командування Сухопутних військ США опублікувало запит про пропозиції з метою проведення оцінки самохідних гаубиць.

За заявою компанії, «Archer» являє собою систему, яка здатна швидко вступити в бій, вражати цілі на великій дальності з високою скорострільністю, швидко міняти позицію. «Archer» вже прийнята на озброєнні Швеції.

Завдяки високій автоматизації розрахунок може швидко виконувати свої функції з мінімальними фізичними навантаженнями, залишаючись під захистом в броньованій кабіні.

Захист кабіни, швидке виконання вогневої задачі й зміни позиції, а також збільшена дальність стрільби підвищують живучість установки та забезпечують ефективну вогневу підтримку в складних бойових умовах.

Штатний розрахунок «Archer» становить три-чотири людини, але установка може управлятися лише одним військовим.

Снаряди Archer

Гаубиця дозволяє відкрити вогонь протягом 30 секунд після отримання наказу і протягом 30 секунд покинути вогневу позицію, зводячи до мінімуму можливості противника по веденню контрбатарейної боротьби. Автомат заряджання включає 21 постріл.

Дальність стрільби FH77 BW L52 «Archer» протитанковими боєприпасами BONUS становить до 35 км, звичайними боєприпасами – до 40 км.

Крім того, нині використовуються високоточні боєприпаси, наприклад «Excalibur», що дозволяють вражати ціль на відстані понад 50 км. І BONUS і «Excalibur» стоять на озброєнні Сухопутних військ США.

Снаряди типу BONUS розділяються в польоті на дві частини з сенсорними детонаторами, які ведуть пошук цілей

Нагадаємо, у січні 2020 року шведський підрозділ BAE Systems розпочав випробування артилерійської системи на німецькому шасі Rheinmetall MAN Military Vehicles (RMMV) HX2 (8×8).

За словами директора з маркетингу та продажів компанії BAE Systems Bofors Ульфа Ейнфорса, роботи ведуться з метою розширення експортного портфеля замовлень на шведську артилерійську систему Archer, яка в оригінальному виконанні базується на шасі Volvo A30D 6×6.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


BAE Systems Артилерія Закупівлі САУ Світ США