fbpx
«Азов» показав як евакуйовував цивільних у Маріуполі

«Азов» показав як евакуйовував цивільних у Маріуполі

Війна з Росією Маріуполь НГУ «Азов» Російська агресія Україна

12 бригада спеціального призначення Національної гвардії України «Азов» показала як евакуйовував на початку травня 2022 року цивільних з укриттів металургійного комбінату «Азовсталь» в Маріуполі.

Про це повідомляє Мілітарний.

Відео оприлюднили сьогодні до другої річниці завершення оборони Маріуполя на офіційному Youtube-каналі частини.

Цей фільм показує як насправді відбувалась евакуація цивільного населення з «Азовсталі» і яку роль у процесі виконували міжнародні організації.

З середини березня по травень 2022 року азовці вивели з під обстрілів близько 1200 місцевих жителів з під обстрілів у Маріуполі.

«Російські обстріли, які вщент зруйнували Маріуполь, змусили літніх людей, жінок і дітей шукати прихисток у підземеллях комбінату», – написали у пресслужбі.

Вихід і евакуацію мирного населення з облоги забезпечила українська сторона за участі бійців і командування 12 бригади спеціального призначення Національної гвардії України «Азов».

На початку травня 2022 року в укриттях «Азовсталі» перебувало понад 1000 цивільних.

«Ви очима азовця побачите організацію і перебіг виходу цивільних з обложеного комбінату. Деякі кадри публікуються вперше.», – написали у пресслужбі.

До другої річниці завершення оборони Маріуполя, дивіться документальний фільм де бригада «Азов» показала евакуацію мирного населення з «Азовсталі» на їх YouTube-каналі:

Під час спроб евакуювати цивільних з «Азовсталі» загинуло четверо українських захисників та ще дванадцять отримали поранення.

Упродовж 16—20 травня 2022 року оборонці міста вийшли з укриття на металургійному комбінаті «Азовсталь» в Маріуполі.

Війна з Росією Маріуполь НГУ «Азов» Російська агресія Україна