fbpx
Бангладеш купує навчально-тренувальні літаки Grob G120TP

Бангладеш купує навчально-тренувальні літаки Grob G120TP

Авіація Азія Бангладеш Закупівлі Навчально-бойові літаки ПС Бангладешу Світ

Повітряні сили Бангладеш купують навчальні літаки Grob G120TP.

Про це повіомляє Scramble.

У своїй промові Командувач збройних сил Бангладеш заявив, що на початку червня 2021 року, відбулося підписання угоди з німецькою компанією Grob Aircraft на закупівлю 24 базових навчальних літаків Grob G120TP.

Проте, детальний графік поставки повітряних машин і кінцевий термін їхнього оримання так і не був озвучений.

В даний час, Повітряні сили Бангладеш експлуатують велику кількість застарілих навчально-тренувальних літаків Nanchang PT-6 китайського виробництва.

Grob G 120TP – це двомісний навчально-тренувальні літак, побудований компанією Grob Aircraft. Він створений на основі навчального літака Grob G 120A і був розроблений для підготовки військових та цивільних пілотів.

Максимальна швидкість: 454 км/год
Дальність польоту: 1 074 км
Крейсерська швидкість: 380 км/год
Тип двигуна: Allison Model 250
Перший політ: 2010

На початку травня, цього року, стало відомо, що Швеція купує літаки основного етапу підготовки льотного складу.

5 травня 2021 року, Шведське оборонне закупівельне агентство (Försvarets materielverk) повідомило про укладення ним контракту з німецькою авіабудівної компанією Grob Aircraft SE на закупівлю турбогвинтових навчально-тренувальних літаків Grob G120TP.

Ці літаки будуть застосовуватися у Повітряних силах Швеції для основного етапу підготовки льотного складу, та замінять застарілі реактивні навчально-тренувальні літаки Saab 105, що експлуатуються з 1967 року.

Кількість літаків які будуть придбані не називається, але ЗМІ з посиланням на командувача ПС Швеції генерал-майора Карла-Йохана Едстрем повідомляють, що законтрактовані для початку сім літаків, а також наземні тренажери та обладнання. Контракт також включає опціон на можливу закупівлю додаткових літаків.

Очікується, що постачання нових літаків, які в ВПС Швеції отримають позначення Sk 40, буде проведена з травня 2022 до початку 2023 року з тим, щоб почати на них навчання курсантів в Льотної школі (Flygvapnets flygskola) ПС Швеції в Малмо поблизу Лінчепінга вже з літа 2024 року.

Нова система підготовки повинна базуватися на використанні нових літаків Grob G120TP для етапу основної підготовки, в той час як етап підвищеної підготовки з 2025 року планується здійснювати на двомісних винищувачах Saab JAS-39D Gripen.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація Азія Бангладеш Закупівлі Навчально-бойові літаки ПС Бангладешу Світ