fbpx
Бельгія замінює UNIMOG на Jankel LTTV

Бельгія замінює UNIMOG на Jankel LTTV

Автотехніка Бельгія Вантажівка Випробування Європа Закупівлі Світ

Бельгія замінює свої військові вантажівки Mercedes UNIMOG 4×4 на новий легкий тактичний транспортний засіб Jankel LTTV.

Контракт на закупівлю був підписаний у 2018-у році та зараз прототип проходить випробування у бельгійській армії, повідомляє Army Recognition.

Концепт легкого тактичного транспортного засобу LTTV (Light Tactical Transport Vehicle) було представлено минулого року у Лондоні на міжнародній виставці озброєнь DSEI 2019.

LTTV був розроблений командою інженерів Jankel, щоб забезпечити збройні сили Бельгії універсальною платформою для перевезення у кузові вісьмох бійців у повному спорядженні.

В залежності від місії LTTV може завдяки змінним модулям може оснащуватися балістичним захистом, системою від перекидання (ROPS), кріпленням для зброї та зв’язку.

Прототип Jankel LTTV

30 червня 2017 року міністерство оборони Бельгії затвердило початок тендерної процедури для оснащення сил спеціальних операцій 199 нових броньованих легких транспортних засобів, за результатами якого у березні 2018-го року було підписано угоду з компанією Jankel.

За контрактом передбачалось отримання транспортних засобів впродовж 2019-2021 років, проте згодом терміни змістились і початок поставок припадає на середину 2021 року.

Jankel JTTV було створено на основі Mercedes UNIMOG 4×4, споряджена маса 10,8 тонн, а пуста 9,2 тонни. Теоретична дальність ходу складає 1200 км.

Зараз у Бельгії все ще тривають випробування та узгодження конфігурації JTTV з військовими.

На службі Jankel LTTV замінить військові вантажівки Mercedes UNIMOG 4×4, які Бельгія отримала у 1990-х роках. Тоді велика угода з бельгійським міністерством оборони врятувало німецького виробника від банкротства.

JTTV мають бути сумісними з іншими транспортними засобами Jankel – автомобілями швидкого реагування Fox RRV, 100 яких бельгійська армія отримала за угодою 2015-го року.

Fox RRV створений на базі повнопривідного автомобіля підвищеної прохідності Toyota LandCruiser 79 та має декілька варіантів виконання: LRPV (Long Range Patrol Vehicle), TUV (Tactical Utility Vehicle) та LUV (Light Utility Vehicle).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Автотехніка Бельгія Вантажівка Випробування Європа Закупівлі Світ