fbpx
Берегова охорона США отримала 46 катер класу Sentinel

Берегова охорона США отримала 46 катер класу Sentinel

Берегова охорона США Патрульні катери Світ Суднобудування США Флот

Суднобудівна компанія Bollinger Shipyards поставила береговій охороні США новітній катер швидкого реагування (FRC) класу Sentinel – «John Scheuerman».

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на компанію Bollinger Shipyards.

«John Scheuerman» вирушив з Локпорту на завод Bollinger Fourchon, де він провів відпрацювання перед постановкою в сухий док для остаточної перевірки в рамках підготовки до доставки.

Катер поставлено майже на тиждень раніше запланованого терміну, попри тритижневу зупинку через значні збитки, завдані об’єктам компанії під час урагану.

«У нас були люди, які втратили все у цій бурі. Наш двір, де ми будуємо катери, сильно постраждав і був закритий на три тижні, поки ми будували його заново. Цей катер і ця доставка – перемога, якої наші люди справді потребують, і вона показує стійкість, відданість та завзятість 650 кваліфікованих чоловіків та жінок, які його збудували», – розповідають представники Bollinger Shipyards.

Суднобудівна компанія Bollinger Shipyards

«John Scheuerman» (№1146) – 169-те судно, яке Bollinger поставило Береговій охороні США за 35-річний період, і 46-й катер швидкого реагування, поставлене в рамках поточної програми.

Цей катер є п’ятим із шести катерів швидкого реагування, які будуть доставлені у Бахрейн, і замінить старі 110-футові патрульні катери «Island», побудовані Bollinger Shipyards 30 років тому для підтримки Патрульних сил Південно-Західної Азії (PATFORSWA).

PATFORSWA – найбільша закордонна присутність берегової охорони США за межами країни.

Sentinel

Початковий контракт вартістю 88 млн доларів на проєктування та будівництво головного корабля серії FRC (Fast Response Cutter) був укладений за результатами тендеру з Bollinger Shipyards у вересні 2008 року.

Катери «Sentinel» призначені для заміни застарілих катерів класу «Island», які США частково передають України.

Патрульний катер (WPB-1348) США класу Island

Угода містила опціони на поставку Береговій охороні додаткових катерів серії.

На поточний момент Берегова охорона замовила в цілому 64 катери.

40 катерів вже експлуатуються: 12 у Флориді, сім в Пуерто-Рико, чотири в Каліфорнії, по три на Гаваях, в Техасі й Нью-Джерсі й по два на Алясці, в штатах Міссісіпі та Північна Кароліна.

Два катери прибули в порт приписки на Гуам у 2020 році та ще один буде поставлений пізніше.

Катер класу «Sentinel» розроблений на базі проєкту «Damen Stan patrol vessel 4708» нідерландської суднобудівної компанії Damen Shipyards.

Довжина катера 46,9 м, водотоннажність – близько 200 т, швидкість – 28 вузлів, дальність плавання – до 2500 морських миль, автономність – 5 діб.

Катери призначені для протидії незаконній міграції та контрабанді, контролю рибальства, проведення пошуково-рятувальних операцій, забезпечення безпеки портів і водних шляхів сполучення.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Берегова охорона США Патрульні катери Світ Суднобудування США Флот