fbpx
Берегова охорона Тайваню отримала найбільший корабель

Берегова охорона Тайваню отримала найбільший корабель

Азія Берегова охорона Тайваню Китайська Республіка (Тайвань) Світ Суднобудування Флот

Берегова охорона Тайваню отримала новий патрульний корабель водотоннажністю 4000 тонн.

Про це повідомляє Defense World.

Адміністрація берегової охорони (CGA) Китайської Республіки (Тайвань) отримала головний патрульний корабель класу Chiayi (CG5001) водотоннажністю 4000 тонн, побудований суднобудівною корпорацією CSBC Corporation. На сьогоднішній день він є найбільшим судном, що надійшло до складу берегової охорони країни.

Поки берегова охорона приймала до свого складу корабель Chiayi (CG5001), на воду було спущено ще одне судно того ж класу з бортовим номером CG5002. Ці великі патрульні судна мають дальністю плавання понад 10 000 морських миль.

Новий корабель здатний “витримувати вітри класу 10 і має дальність ходу понад 10 тис. морських миль”, – йдеться у повідомленні.

Основна конструкція суден Chiayi базується на основі патрульного корабля класу Legend американської берегової охорони. Основним озброєнням кораблів є 20-мм гармати, кулемети та реактивні системи залпового вогню. У военний час, корабель може бути оснащений протикорабельними ракетами.

Крім того, для виконнання функцій морської охорони він оснащений потужними водометами для витіснення кораблів-порушників зі своїх територіальних вод, на тлі гібридної агресії з боку Китаю.

На судні є вертолітний майданчик і ангар, він здатен експлуатувати зокрема UH-60, S-70C. Можливість застосовувати авіатехніку розглядається з огляду на захист островів Пратас і Спратлі.

Клас Chiayi також оснащений медичним обладнанням, що дозволяє йому бути залученим до гуманітарних місій.

Всього планується побудувати чотири патрульних кораблів цього типу.

Повідомляється, що Тайвань має дуже амбітний план переоснащення сил берегової охорони країни.

Він передбачає будівництво 141 корабля до 2027 року, у тому числі, чотирьох кораблів водотоннажністю 4 тис. тонн, шести кораблів водотоннажністю 1 тис. тонн, 12 – по 600 тонн, 17-и патрульних катерів водотоннажністю 100 тонн.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія Берегова охорона Тайваню Китайська Республіка (Тайвань) Світ Суднобудування Флот